ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Крупського і "Відродження" зареєстрували на виборах через суд

Суд визнав протиправним і скасував рішення тервиборчкому стосовно реєстрації кандидатів у депутати від міської організації партії "Відродження"
Depo.
3 жовтня 2015 10:29
ФОТО: depo.ua

Про це Depo.Дніпро стало відомо з повідомлення прес-служби цієї політсили.

Таке ж рішення 2 вересня Дніпропетровським окружним адміністративним судом було винесено і щодо відмови комісії зареєструвати Анатолія Крупського кандидатом на посаду міського голови.

Адміністративний суд також зобов'язав комісію повторно розглянути документи по реєстрації кандидата на посаду міського голови і 64 кандидатів у депутати міської ради. Законної сили постанова набирає за два дні.

"Фактично суд підтвердив, що документи кандидатами партії "Відродження" були представлені в повній відповідності з вимогами Закону. Рішення суду однозначно довело, що комісія раніше безпідставно відмовила у реєстрації кандидатам партії "Відродження"", - сказав перший заступник голови партії Володимир Пилипенко.

Нагадаємо, що біля будівлі облради продовжується цілодобовий мітинг прихильників партії "Відродження". За словами члену партії Інни Рудкевич, мітинг може продовжуватися до самого дня голосування.