ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Скандальний надземний перехід над Слобожанським працює неофіційно і "вхолосту"

Відкритий 20 квітня надземний перехід над Слобожанським проспектом не має документів про ввід в експлуатацію
Depo.
26 квітня 2016 15:20
ФОТО: depo.ua
Скандальний надземний перехід над Слобожанським працює неофіційно і "вхолосту"
Скандальний надземний перехід над Слобожанським працює неофіційно і "вхолосту"

Про це у "Фейсбуці" повідомляє член Комісії міської ради з питань комунальної власності, енергозбереження та законності Олександр Лигін, передає Depo.Дніпро.

"Даний перехід не зданий офіційно в експлуатацію! Депутати проголосували на сесії, щоб місто взяло цей об'єкт собі на баланс. А у відповідних служб досі немає одного з найважливіших документів! Перехід на всю працює, а документи ще тільки на розгляді", - пише він.

На засіданні комісії вирішено встановити попередній режим проїзду на світлофорі: для автомобілів 1,5 хвилини, для пішоходів - 35 секунд. І скасувати режим роботи світлофора для автомобілів в 7 хвилин, який був встановлений після відкриття надземного переходу – для можливості перетину проспекту інвалідів і батьків з дитячими колясками.

Як відомо, перехід почав роботу 20 квітня. Виявилося, що його конструкція виявилася недосяжною для груп інвалідів, що пересуваються на милицях, у спеціальних візках або мають вади верхніх кінцівок. 25 квітня на переході був збитий чоловік.

Раніше повідомлялося, що будівництво переходу почалося у 2012 році за часів губернаторства Олександра Вілкула. Втім, після встановлення металевого каркасу, будівництво було заморожено на два роки. Адвокат Корбана подавала заяву до прокуратури з метою розпочати розслідування використання бюджетних коштів зокрема і на цьому будівництві

У 2015 році на добудову переходу з бюджетів різних рівнів було виділено 17 млн гривень. Перехід був запущений 18 грудня 2015 року, а 31 грудня його закрили для пішоходів після кількох днів тестового режиму роботи.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро