Родичі загиблих десантників судитимуться з авторами фільму про генерала Назарова

Адвокат родичів загиблих в катастрофі ІЛ-76 десантників підготував заяву до авторів фільму, де виправдовується генерал Назаров

Depo.
26 вересня 2017 09:55
ФОТО: depo.ua
Родичі загиблих десантників судитимуться з авторами фільму про генерала Назарова

Про це розповів адвокат родичів загиблих в катастрофі ІЛ-76 десантників Виталій Погосян, передає Depo.Дніпро.

Адвокатом підготовлена колективна заява від імені родичів загиблих військових на спростування інформації, яка подається у фільмі "Борт 76777: хто відповість за теракт?", який вийшов на каналі "Україна".

За словами адвоката, у фільмі винними роблять екіпаж збитого літака.

"Цей фільм вийшов напередодні апеляції. Це є недопустимим. Це є тиск на суд і формування громадської думки напередодні апеляції", - каже Погосян.

Нагадаємо, що генерал-майор Віктор Назаров - єдиний обвинувачений у службовій халатності, що призвела до гибелі 40 десантників 25-ї бригади та 9 членів екіпажу.

Генерал Назаров своєї вини не визнав, перед родичами загиблих не вибачився. Керівники силових відомств у суді давали покази, "як під копірку". 27 березня суд визнав генерала Назарова винним і призначив покарання у вигляді семи років позбавлення волі. Наразі Назаров чекає на апеляцію. Напередодні апеляції "ахметівський" телеканал показав фільм про "невинуватість" генерала Назарова. Апеляція у справі генерала Назарова запланована на 26 вересня.

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро