Петиція щодо скасування центрального опалення у Кривому Розі швидко набрала голоси

Кілька днів знадобилося, щоб зібрати тисячу голосів під е-петицією щодо автономного опалення у Кривому Розі

Петиція була розміщена на сайті "Розумне місто", передає Depo.Дніпро.

Електронна петиція "Автономне опалення абонентам Теплоцентралі" була оприлюднена 9 листопада, а 13 листопада е-петиція зібрала необхідну 1000 голосів.

"У зв'язку із щорічними атракціонами і невизначеністю з початком опалювального сезону в будинках, що обслуговує Теплоцентраль, вимагаємо посприяти і надати можливість абонентам, що не мають заборгованості перед постачальником тепла, і мають бажання від'єднатися від системи центрального опалення, встановити автономне опалення, не узгоджуючи рішення із сусідами, що своїм небажанням відключитися від системи центрального опалення, блокують і роблять заручниками холоду всіх бажаючих встановити автономне опалення", - йдеться у тексті петиції.

Зараз відбувається процедура перевірки голосів, що були віддані за петицію.

Нагадаємо, що у Кривому Розі ПАТ "Криворіжгаз" відмовився постачати газ АТ "Криворізька теплоцентраль" через відсутність лімітів. Через що мешканці Кривого Рогу залишились без опалення. 11 листопада АТ "Криворізька теплоцентраль" самовільно запустила п'ять котелень. Ще на одну котельню газопостачальник відмовився подавати газ. 12 листопада мешканці Кривого Рогу зламали двері офісу "Криворіжгазу", вимагаючи дати газ на котельню №5. Поліція відкрила кримінальне провадження через відсутність опалення у Кривому Розі. У Нацкомісії пояснили, чому мерзнуть мешканці Кривого Рогу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook