ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Міністр уряду Гройсмана з Західного Донбасу нещодавно вивчив українську

На зустрічі зі студентами Придніпровської державної академії будівництва та архітектури міністр Зубко обрав українську мову
Depo.
24 травня 2016 17:05
ФОТО: depo.ua
Міністр уряду Гройсмана з Західного Донбасу нещодавно вивчив українську
Міністр уряду Гройсмана з Західного Донбасу нещодавно вивчив українську

Про це повідомляє Depo.Дніпро.

Студент 5-го курсу Будівельної академії Дмитро Косячевський презентацію свого проекту доступного енергоефективного житла розпочав з запитання, якою мовою робити доповідь. Із запропонованих російської, української, французької та німецької, міністр міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко попросив продовжити виступ українською, хоча студент почав російською.

Після всіх виступів міністр розповів, як сам вивчив українську:

"З приводу української мови, це дуже відверто. Я до 2012 року українську мову взагалі не знав. Моя мама родом з Дніпропетровської області, з Павлограду, і російська мова була у мене в родині. Прийшов час, коли я чітко для себе визначився щодо мови. І до речі, коли я десь в 2013 році читав лекції. Прийшов до студентів, це було питання по фінансовому менеджменту і запитав російською мовою: "На каком языке будем читать?" Мені кажуть: "Точно не на русском". І я вимушений був, у зв'язку з тим, що не знаю української мови, читати англійською. Отаке бажання студентів. І я думаю, нам треба прагнути до цього, бо рідна мова – це рідна мова".

Раніше повідомлялося, що, за словами Зубка, соціальне житло будуватимуть за рахунок податку на нерухомість в рамках місцевих програм.

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро