ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Гройсмана заявили, що доступне житло будуватимуть коштом заможних домовласників

Через фінансовий і економічний спад, військову агресію за останні два роки в Україні практично не фінансуються житлові програми
Depo.
24 травня 2016 16:48
ФОТО: depo.ua
У Гройсмана заявили, що доступне житло будуватимуть коштом заможних домовласників
У Гройсмана заявили, що доступне житло будуватимуть коштом заможних домовласників

Про це заявив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, передає Depo.Дніпро.

"Фактично ми ці кошти відправляємо на придбання житла або для військовослужбовців, або для учасників АТО, працівників внутрішніх справ, які задіяні в АТО. Ми знайшли шлях – може довгий, але правильний – бюджетна децентралізація через збільшення надходжень до місцевих бюджетів. Податок на нерухомість повинен зі свого доходу віддавати кошти на будівництво соціального житла", - зазначив він.

"Ми даємо можливість сьогодні саме місцевому самоврядуванню, збираючи податки, виконувати такі програми, і ці програми повинні бути місцевими. Тому що там, де будує держава – це довго, дорого і корупційно", - висловив свою думку міністр інфраструктури.

Міністр також повідомив, що ведуться переговори з китайським урядом з приводу залучення 1 мільярду доларів на будівництво соціального житла.
"На сьогоднішній день китайці бояться інвестувати в східні регіони. Але нам потрібно, щоби інвестиції прийшли саме сюди, де є велика кількість переселенців", - додав Зубко.

Відомо, що не платять податок на нерухомість власники квартир до 60 кв. м і будинків до 120 кв. м (або будинки і квартири загальною площею в 180 кв.м).

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро