Губернатор став на бік Філатова у конфлікті щодо права власності на лікарні

У конфлікті між обласною і міською владою Дніпра щодо права власності на міські лікарні Дніпропетровська облдержадміністрація висловила свою позицію

Depo.
17 лютого 2017 18:09
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Дніпропетровської ОДА, передає Depo.Дніпро.

Лікарні Дніпра другий місяць поспіль через нелогічну підпорядкованість медзакладів мають перебої з фінансуванням.

833 мільйони гривень – це субвенція Дніпру з державного бюджету на забезпечення лікарень міста. Через підвищення мінімальної зарплати, медзакладам Дніпра не вистачає близько 200 мільйонів гривень. Ці кошти могли б доплатити з міського бюджету Дніпра, але приміщення міських лікарень перебувають на балансі обласної ради.

На заваді підпорядкованість медзакладів –знаходяться на балансі обласної ради.

ДніпроОДА підтримує позицію міської влади Дніпра та вважає, що ці лікарні мають бути передані на баланс міста і мають початися переговори з їх поетапної передачі у розпорядження міської громади. Таку позицію підтримують голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко і керівник обласного департаменту охорони здоров'я Наталія Будяк.

У Дніпрі 29 міських лікарень, в яких працює близько 10 тисяч медиків. Якщо лікарні Дніпра не передадуть на баланс міста, це призведе до скорочення 3,5 тисячі фахівців.

Нагадаємо, що голова Дніпровської міськради Борис Філатов виніс конфлікт з облрадою у публічну площину. На пленарному засіданні Дніпровської міськради 15 лютого депутати не проголосували за виділення 230 млн на покриття зарплат медпрацівникам міських лікарень. За його словами, через незгоду обласної ради передати лікарні на баланс міської, з міського бюджету видатки на "вторинку" покриватися не будуть.

Больше новостей Днипра и области читайте на Depo.Днипро