Філатов пояснив причину відмови виділяти гроші на зарплати лікарям у Дніпрі

Між обласною і міською владою триває конфлікт щодо права власності над лікарнями

Про це повідомив голова Дніпровської міськради Борис Філатов на підсумковій колегії департаменту охорони здоров'я населення Дніпровської міської ради, передає Depo.Дніпро.

"Вчора депутати на сесії міськради намагалися прийняти звернення до фінансово-економічного департаменту міськради. У них нічого не вийшло", - зазначив мер.

За його словами, у результаті "людоїдської" медреформи, ініціаторами якої виступили Валентина Гінзбург і Олександр Вілкул, заклади вторинної медицини - міські лікарні, потрапили з власності міста до області. Міськрада неодноразово зверталися до облради і облдержадміністрації з проханням повернути лікарні міській громаді.

"На жаль, мене не почули. Я сказав: повернете лікарні місту, місто буде виділяти на них фінансування. Або фінансуйте їх самі. Вони хочуть командувати, але щоб ми за це платили", - зазначив він.

"Передайте колегам – головним лікарям вторинки: нехай не сидять в кущах і не чекають, коли ця ситуація вирішиться, а йдуть до керівництва облради і кажуть, аби повернули їх до міста", - звернувся мер до працівників первинної ланки медицини.

Читайте також: Як місто Дніпро залишилося без міських лікарень

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро