Філатов пояснив причину відмови виділяти гроші на зарплати лікарям у Дніпрі

Між обласною і міською владою триває конфлікт щодо права власності над лікарнями

Depo.
16 лютого 2017 15:32
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив голова Дніпровської міськради Борис Філатов на підсумковій колегії департаменту охорони здоров'я населення Дніпровської міської ради, передає Depo.Дніпро.

"Вчора депутати на сесії міськради намагалися прийняти звернення до фінансово-економічного департаменту міськради. У них нічого не вийшло", - зазначив мер.

За його словами, у результаті "людоїдської" медреформи, ініціаторами якої виступили Валентина Гінзбург і Олександр Вілкул, заклади вторинної медицини - міські лікарні, потрапили з власності міста до області. Міськрада неодноразово зверталися до облради і облдержадміністрації з проханням повернути лікарні міській громаді.

"На жаль, мене не почули. Я сказав: повернете лікарні місту, місто буде виділяти на них фінансування. Або фінансуйте їх самі. Вони хочуть командувати, але щоб ми за це платили", - зазначив він.

"Передайте колегам – головним лікарям вторинки: нехай не сидять в кущах і не чекають, коли ця ситуація вирішиться, а йдуть до керівництва облради і кажуть, аби повернули їх до міста", - звернувся мер до працівників первинної ланки медицини.

Читайте також: Як місто Дніпро залишилося без міських лікарень

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро