ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Експертиза довела відповідальність генерала за загибель 40 десантників в ІЛ-76

На судовому засіданні по справі щодо загибелі 49 військовослужбовців оголошені результати військово-тактичної криміналістичної експертизи
Depo.
26 квітня 2016 17:21
ФОТО: depo.ua
Експертиза довела відповідальність генерала за загибель 40 десантників в ІЛ-76
Експертиза довела відповідальність генерала за загибель 40 десантників в ІЛ-76

Про це у "Фейсбуці" повідомив адвокат родичів загиблих військових Віталій Погосян, передає Depo.Дніпро.

Так, згiдно з висновком комісійної комплексної вiйськово-тактичноï криміналістичної експертизи, забезпечити заходи, щодо подолання протиповітряної оборони та безпеку польоту IЛ-76 над територію, в тому числi, контрольованої терористами, 14.06.2014 року був зобов'язаний безпосередньо начальник штабу генерал Назаров.

За даними адвоката, експертизу проводило 13 фахiвцiв 1518 годин. Проаналiзовано дiюче законодавство та наявнi в матерiалах кримiнального провадження документи.

"А вiд посади його не вiдсторонено i досi. Пiд варту- також. Загинуло 49 вiйськовослужбовцiв. Порiвняемо з тими бiйцями, якi тримаються пiд вартою за зброю, та надуманими звинуваченнями по iншим статтям КК Украïни. Скiльки таких тримаеться в СIЗО? Де логiка?", - зазначає Погосян.

Нагадаємо, генерал-майор Віктор Назаров - єдиний обвинувачений у службовій халатності, що призвела до гибелі 40 десантників 25-ї бригади та 9 членів екіпажу. В ніч на 14 червня 2014 року ІЛ-76 вилетів із бійцями і мав здійснити посадку на аеродромі Луганська, проте був збитий ворожою ракетою. Суд проходить у Павлограді Дніпропетровської області. Генерал Назаров своєї вини не визнає, перед родичами загиблих вибачатися відмовляється.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро