У Кривому Розі Вілкул знов прийняв мерську присягу

Сьогодні, 31 березня, о 9:00 почалося пленарне засідання V сесії Криворізької міської ради VI скликання

Про це повідомляє 0564, передає Depo.Дніпро.

Пленарне засідання розпочалося з промови голови Криворізької міської виборчої комісії Павла Гівеля. Він розповів про результати позачергових виборів міського голови Кривого Рогу.

Павло Гівель вручив Юрію Вілкулу посвідчення та побажав успіхів у роботі. У слові-відповіді Юрій Вілкул пообіцяв працювати на благо народу.

Не всі депутати міськради встали, щоб вітати мера оплесками - депутати від "Самопомочі" і "УКРОПу" не піднялися зі своїх місць.

Відомо, що на порядку денному сьогоднішнього засідання винесено 102 питання, більшість з них - щодо врегулювання земельних відносин. В залі зареєструвалися 55 депутатів. Також присутні депутати обласної ради і нардепи Дмитро Колесников і Костянтин Павлов.

Нагадаємо, що Криворізька міська виборча комісія 28 березня прийняла підсумковий протокол про вибори мера Кривого Рогу. А 30 березня визнала Юрія Вілкула обраним міським головою Кривого Рогу. Чинний міський голова набрав 74,18% голосів. Йому віддали свої голоси 209 469 криворіжців. На мерських виборах восени 2015 року перемогу також отримав Юрій Вілкул, на 700 голосів випередивши кандидата від "Самопомочі" Юрія Милобога.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро