ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вибори-2015: В Дніпропетровську партія Коломойського косить під "біло-блакитних"

Дніпропетровськ заполонили наочною агітацією, при цьому потенційні кандидати в мери і політпроекти не нехтують "позичати" один у одного "партійні кольори"
Depo.
27 липня 2015 20:00
ФОТО: depo.ua
Вибори-2015: В Дніпропетровську партія Коломойського косить під "біло-блакитних"
Вибори-2015: В Дніпропетровську партія Коломойського косить під "біло-блакитних"

depo.ua розпочинає цикл публікацій, присвячених місцевим виборам. Про найголовніші передвиборчі баталії та піарні війни, чиї обличчя ховаються за новими проектами та хто за ними стоїть, а також з чим ідуть до виборців головні політичні гравці - читайте в розділі "Вибори-2015"

Вже за пару місяців до офіційного початку передвиборчої кампанії до дніпропетровських рекламників гроші полилися рікою. Тепер узбіччя майже усіх доріг "прикрашають" слогани на різнокольорових білбордах.

Втім схоже, що команди кандидатів у місцеві ради Дніпропетровщини вирішили використовувати метод взаємної "мімікрії". Напевно, аби підвищити невтішну явку виборців на дільниці 25 жовтня.

Так, загальнопартійна реклама на дніпропетровських вулицях чергується з "персональною". За цією вірною ознакою вже окреслилися два явних кандидати в мери Дніпропетровська: Загід Краснов і Борис Філатов.

Дніпропетровців привчають до "політичного дальтонізму" - фото 1
Краснов вже традиційно "просуває" свою "Громадську силу" на тлі власного портрету. Втім, зелена емблема "Громсили" дуже схожа на "укропську".

Дніпропетровців привчають до "політичного дальтонізму" - фото 2
Але Краснову, напевно, подобається і червоний колір, який до цього був вподобаний партією влади у якості партійного. Так, біло-червоні білборди "БПП-Солідарність" нерідко "перегукуються" з червоними "вставками" на рекламі Краснова. До того ж блакитні літери на білому фоні нагадують й інших його політконкурентів.

Дніпропетровців привчають до "політичного дальтонізму" - фото 3

Дніпропетровців привчають до "політичного дальтонізму" - фото 4

"Відродження" з самого початку "пасеться на полі" біло-голубих, і "мімікрує" під партійні кольори підзабутої "Партії регіонів" і її наступника "Опоблоку".

Дніпропетровців привчають до "політичного дальтонізму" - фото 5

Роздача "прихованої гречки" теж вже почалася.

Так, Світлана Епіфанцева - соратниця ймовірного кандидата на мерське крісло Олександра Вілкула, запустила дві безкоштовні маршрутки.

Дніпропетровців привчають до "політичного дальтонізму" - фото 6

Не відстають від неї й Борис Філатов з Загидом Красновим. Щоправда, проїзд в їх "іменному" громадському транспорті коштує 1 гривню (у порівнянні з 4 - 5,50 грн вартості проїзду у "звичайних" дніпропетровських маршрутках).

Дніпропетровців привчають до "політичного дальтонізму" - фото 7

Відомо, що дніпропетровські маршрутники потерпають від такої конкуренції і вже підраховують збитки

У Філатова вигадали "рідку гречку": у спекотні дні на вулицях міста всім бажаючим наливають стаканчик води.

Дніпропетровців привчають до "політичного дальтонізму" - фото 8

На центральній площі Дніпропетровська увечері в п'ятницю в партійних наметах "Відродження" городянам роздавали безкоштовну солодку вату, за якою вишикувалася черга.

Вибори-2015: Дніпропетровськ привчають до "політичного дальтонізму" - фото 9

В спальних районах Дніпропетровська почали з'являтися агітатори, які роздають яскраво-малинові пакетики з агітацією. І хоча раніше ім'я екс-голови дніпропетровської організації "Партії регіонів", і екс-заступника губернатора Олександра Вілкула - Івана Ступака городяни звикли бачити на біло-голубому фоні, тепер їх "привчають" до інших асоціацій з ім'ям цього відомого силовика.

Вибори-2015: Дніпропетровськ привчають до "політичного дальтонізму" - фото 10

Сам Олександр Вілкул від свого Фонду "Українська перспектива" роздає речі і харчі переселенцям і навіть влаштовує паломнічества по святих місцях.

Дніпропетровців привчають до "політичного дальтонізму" - фото 9
Втім, Вілкул використовує і "колишній адмінресурс", перефарбовуючи встановлені за бюджетні кошти дитячі майданчики. Надписи на табличках створюють враження, ніби то це було зроблено власним коштом Вілкула-молодшого.

Дніпропетровців привчають до "політичного дальтонізму" - фото 10
Однак активісти, не згодні з такою "нескромністю" Вілкула "відновили" справедливість.

Дніпропетровців привчають до "політичного дальтонізму" - фото 11
Останнім часом також з'явилися плакати від "Батьківщини". Вони в таких популярних зараз червоно-чорних тонах. Втім, "БПП" теж пише слогани червоними і чорними літерами на білому тлі.

Дніпропетровців привчають до "політичного дальтонізму" - фото 12

Дніпропетровців привчають до "політичного дальтонізму" - фото 13

Як то кажуть - далі буде. Дніпропетровцям, хочуть вони того чи ні, варто бути готовими спостерігати за запеклими передвиборчими боями. Тож, восені у Дніпропетровську буде "спекотно".