ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Відверта подруга Вілкула розмістила своє зображення у коштовностях на безкоштовних маршрутках (ФОТО)

У Дніпропетровську з'явилися дві маршрутки, на яких зображене обличчя депутатки міськради у прикрасах
Depo.
6 липня 2015 16:04
ФОТО: depo.ua
Відверта подруга Вілкула розмістила своє зображення у коштовностях на безкоштовних маршрутках (ФОТО)
Відверта подруга Вілкула розмістила своє зображення у коштовностях на безкоштовних маршрутках (ФОТО)

Як повідомляє на своїй сторінці Фейсбуці Світлана Єпифанцева, доречність запуску безкоштовних "іменних" мікроавтобусів саме зараз виправдовується тим, що "міська влада, підконтрольна Корбану і Філатову, підлатала дороги".

Депутатка публікує у соцмережі світлини мікроавтобуса з надписом "Проезд 0 грн", поряд з яким розміщене зображене її обличчя з намистом і сережками з перлів, передає Дніпро.depo.ua.

Дніпропетровці стали свідками, як подібні "соціальні" маршрути напередодні виборів у місцеві ради запустили у Дніпропетровську і інші вірогідні кандидати на посаду міського голови. Нині Єпіфанцева у соцмережах активно рекламує кандидатуру Вілкула на цю посаду.

Відверта подруга Вілкула розмістила своє зображення у коштовностях на безкоштовних маршрутках (ФОТО) - фото 1

Відомо, що на парламентських виборах у 2014 році Єпіфанцева програла Філатову на окрузі №27 в Дніпропетровську з трьохкратним розривом.

Наразі Світлана Єпіфанцева є головою фракції "Опозиційний блок" у Дніпропетровській міській раді. Вона є давньою соратницею одного з екс-лідерів "Партії регіонів", а нині - "Опозиційного блоку" Олександра Вілкула.

Нагадаємо, у 2012 році Єпіфанцева розмістила на сторінці у соцмережі своє фото у спідній білизні. Після того, як світлина поширилася у ЗМІ, Світлана видалила її зі свого аканту. Також зберігся аудіозапис розмови з погрозами депутатки на адресу журналістки.

Відверта подруга Вілкула розмістила своє зображення у коштовностях на безкоштовних маршрутках (ФОТО) - фото 2

Більше новин Дніпропетровська читайте на Дніпро.depo.ua.