ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дніпропетровські комунальники поскаржилися поліції на колег за "розпил" кіосків

КП "Транспортна інфраструктура" заявила в поліцію на крадіжку та знищення кіосків, ще перебувають на їхньому балансі
Depo.
11 березня 2016 13:47
ФОТО: depo.ua
Дніпропетровські комунальники поскаржилися поліції на колег за "розпил" кіосків
Дніпропетровські комунальники поскаржилися поліції на колег за "розпил" кіосків

Про це директор КП Володимир Вороний повідомив під час прес-конференції. 

"Підприємці не виставляли претензій. Єдине, що зробило комунальне підприємство – звернулося до правоохоронних органів за даним фактом. Кіоски були вкрадені, зруйновані – хай правоохоронні органи розбираютьcя", - повідомив Володимир Вороний.

"Два кіоски були вивезені, я думаю, на штрафмайданчиках стоять. Один просто розпилили, а він коштує грошей, це власність міської громадськості", - повідомив комунальник. 

За його словами на балансі КП знаходиться 322 зупинки, з яких 85 зупинкових комплексів з кіосками - в оренді підприємців. Від оренди за 2015 рік КП отримало 550 тис.грн доходу, повідомив Вороний.

Він зазначив, що КП "Транспортна інфраструктура" веде переговори з КП "Благоустрій", щоби зупинкові комплекси і надалі укладали договори з транспортним КП. За словами Вороного, ці кошти дозволяють утримувати та ремонтувати зупинки транспорту без залучення бюджетних коштів.

Нагадаємо, в лютому під час хвилі демонтажу МАФів на пр.Поля (Кірова) демонтували кіоски, що перебували на балансі КП "Транспортна інфраструктура". Директор КП особисто захищав ці споруди, хоча активісти вважали незаконним, що кіоски торгують цигарками

В Дніпропетровській міськраді оголосили боротьбу із незаконними кіосками. Чиновники повідомляли, що МАФи, які не мають документів на розміщення, вивозитимуться на штрафмайданчики із подальшою можливістю викупу.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро