ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дніпропетровська "омбусменка" "задекларувала" свого чоловіка з сумнівним минулим

Офіційним чоловіком заступниці мера Світлани Єпіфанцевої вказаний Євген Таранов, якого пов'язують з дніпродзержинським криміналом
Depo.
16 лютого 2016 12:20
ФОТО: depo.ua
Дніпропетровська "омбусменка" "задекларувала" свого чоловіка з сумнівним минулим
Дніпропетровська "омбусменка" "задекларувала" свого чоловіка з сумнівним минулим

Про це Depo.Дніпро повідомляє з посиланням на декларацію про доходи Світлани Єпіфанцевої, розміщеної на сайті Дніпропетровської міськради. 

У графі "члени родини" вказані чоловік - Таранов Є.О. і донька Єпіфанцева А.Ю. Про Євгена Таранова неодноразово писали ЗМІ, розповідоаючи про його причетність до бандитських формувань та зв'язки із екс-мером Дніпродзержинська Станіславом Сафроновим. 

"Коли його спортивна кар'єра не склалася, він пішов у бандитські справи заробляти собі на спортивну кар'єру (займався боксом - ред.). Коли перший раз обирався Сафронов до Верховної Ради, десь 1996-1998 роки, то вже тоді угрупування Тарана було досить серйозним. Вже тоді Таран мотався по дніпродзержинським підприємцям і напрягав, щоби голосували за Сафронова", - розповів у коментарі редактор дніпродзержинської газети "Все про всіх" Олександр Царіков. 

За словами журналіста, Таранов тиснув на тих, хто критикував Сафронова, зокрема і вів бесіди із журналістами щодо критичних матеріалів, по суті був неформальним силовим крилом екс-мера. 

"Пару разів, коли Тарана затримували, втручався Сафронов і випускав (...) Про те, що Таран і Сафронов працювали разом - сумнівів немає", - повідомив Царіков. 

У 2015 році нардеп Віталій Купрій подав звернення в прокуратуру, де виклав аргументи про нібито причетність Таранова до організації "тітушок" проти Євромайдану. Проте за даними наших джерел, наближених до слідства, обвинувачення Таранову так і не висувалися, на відміну від його товариша Ігоря Продана, якого судять за підозрою в організації розгону активістів 26 січня 2014 року

Нагадаємо, у декларації Світлани Єпіфанцевої за 2014 рік вказано лише 16,7 тис.грн. доходу на трьох членів сім'ї. Ніякого доходу і майна чоловіка не задекларовано.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро