ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Депутати Дніпроради вирішили боротися з бездомними собаками без евтаназії

На сесії Дніпропетровської міської ради внесли зміни до проекту програми контролю за чисельністю бездомних тварин
Depo.
22 липня 2015 13:40
ФОТО: depo.ua

Про це Дніпро.depo.ua стало відомо від громадських активістів.

При цьому із попереднього проекту рішення під тиском громадськості прибрали норму, яка дозволяла би комунальникам відловлювати і присипляти тварин.

"Також в проект рішення була додана норма, яка виключає в роботі непрозору корупційну складову. В пункті 6.4. програми визначено, що КП має право наймати субпідрядників на конкурсній основі", - повідомив на своїй сторінці у фейсбук співкоординатор ГО "Народна воля Дніпра" Роман Сердюк.

Раніше представники громадських зоозахисник організацій "Друг", "Ковчег" і "Друге життя" під час прес-конференції висловили впевненість, що до роботи в КП "Поводження з бездомними тваринами" будуть залучені близько 20 їхніх волонтерів.

Активіст ГО "Вірність" Максим Гошовський в коментарі Дніпро.Депо висловив сумніви, що нова норма упрозорить відбір підрядників, оскільки конкурс проводитиме саме комунальне підприємство. Крім того, активісти «Вірності» вважають неефективною послідовність реалізацїі програми: "Кошти треба спрямовувати не на створення карантинного майданчика (це довготривалий проект, який не зменшить чисельність тварин в місті), а на першочергові заходи зменшення чисельності, які в комплексі передбачають: стерилізацію, вакцинацію, моніторинг та облік тварин (в першу чергу домашніх)", - йдеться у пропозиціях ГО "Вірність", які не були підтримані депутатами.

Нагадаємо ГО "Вірність" виступала із протестами проти неефективної роботи КП "Поводження з бездомними тваринами", вимагаючи звільнення чинного директор підприємства Олега Ширмакова. Більше місяця Ширмаков відсторонений від роботи, проте новий очільник КП досі не призначений. На діяльність КП цього року з міського бюджету передбачено близько 1,65 млн. грн.

Більше суспільних новин Дніпропетровська і області читатйе на Дніпро.Депо.