ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Дніпропетровську не будуть законно вбивати бродячих собак

До проекту рішення про зміни в програмі по контролю за бездомними тваринами внесли відповідні правки
Depo.
17 липня 2015 09:05
ФОТО: depo.ua
У Дніпропетровську не будуть законно вбивати бродячих собак
У Дніпропетровську не будуть законно вбивати бродячих собак

Про це Дніпро.depo.ua стало відомо в ході прес-конференції активістів-зоозахисників.

"В Днепропетровську не будуть ловити тварин до питомників і вбивати. Міська влада погодилася відкрити стерилізаційний центр на базі КП, де тварин будуть стерилізувати, прищеплювати від сказу і повертати до середовища їх проживання. Ті тварини, яких не можна буде повернути, які з територій шкіл, дитсадків, ми їх як громадська оргінацізація будемо утримувати", - повідомила засновник притулку для тварин "Друг" Марина Болоховець.

Вона уточнила, що відповідні поправки внесені в проект рішення щодо змін у програмі контролю чисельності бездомних тварин. Відповідне рішення має виноситися на чергову сесію Дніпропетровської міської ради 22 липня.

Активісти зоозахисних організацій "Друг", "Ковчег" та "Друге життя" повідомили, що мають домовленості із начальником департаменту комунального господарства Дядічко про те, що до роботи в КП "По поводженню із бездомними тваринами" будуть допущені волонтери-зоозахисники.

Нагадаємо, активісти іншої організації - "Вірність" - протестували проти бездіяльності цього КП та негуманного поводження із тваринами там, вимагаючи звільнити директора підприємства. На акції протесту 19 червня їх також підтримували активісти притулку "Друг". Волонтери "Вірності" оголосили про акцію, в ході якої власним коштом простерилізують 80 бездомних собак у Дніпропетровську.

Більше екологічних новин Дніпропетровська читайте на Дніпро.Депо.