Кримського суддю-сепаратиста з дніпрянського суду звільнятимуть нардепи

До Верховної Ради України внесуть подання щодо звільнення судді апеляційного суду Дніпропетровської області

Про це йдеться у повідомлені Вищої ради юстиції, передає Depo.Дніпро.

На засіданні секції Вищої ради юстиції з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад вирішено рекомендувати Вищій раді юстиції прийняти рішення про внесення подання до Верховної Ради України про звільнення Чорнобука Валерія Івановича з посади судді апеляційного суду Дніпропетровської області за порушення присяги.

Нагадаємо, раніше Вища кваліфікаційна комісія суддів України рекомендувала Вищий раді юстиції звільнити суддю апеляційного суду Дніпропетровської області Чорнобука Валерія, вбачаючи у його діях, вчинених на посаді судді апеляційного суду Автономної Республіки Крим.

Екс-голова Апеляційного суду Криму Валерій Чорнобук, який закликав інших суддів півострова служити окупантам, наразі є суддею апеляційного суду Дніпропетровської області. Нещодавно він отримав медаль за службу в АТО. Суддя проходив службу у 39 батальйоні територіальної оборони протягом двох місяців. Він демобілізувався через сорок п'ять діб перебування у зоні АТО, що є мінімальним терміном для отримання статусу учасника бойових дій. Свою службу Валерій Чорнобук ніс при батальйонному штабі, не наближуючись до лінії бойових зіткнень. Його офіційна посада — начальник третьої бані, але він возив командира батальйону на власному позашляховику.

На посаді голови апеляційного суду АР Крим Чорнобук закликав інших суддів служити окупантам.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро