ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Звільнений з полону "Правого сектору" медик: Ми відчули, що таке 1937-й рік

Один з чотирьох волонтерів-медиків, які утримувалися членами "Правого сектору" на протязі майже п'ятьох діб, розповів, як це було
Depo.
3 травня 2015 19:30
ФОТО: depo.ua
Звільнений з полону "Правого сектору" медик: Ми відчули, що таке 1937-й рік
Звільнений з полону "Правого сектору" медик: Ми відчули, що таке 1937-й рік

Про це стало відомо з повідомлення на сторінці Сергія Супруна на "Фейсбуці", передає Дніпро.depo.ua.

"Це правда. Я і четверо моїх товаришів з вівторка по суботу провели в полоні у Правом Секторі... Ми на своєму прикладі випробували, що таке 37 рік. Яке воно, коли ініціатор, слідчий, прокурор суддя, і виконавець вироку є однією особою... Нас тримали у підвалі п'ять днів, не давали можливості вийти до вбиральні, їжу приносили у відрі, всі засоби зв'язку, як і всі особисті речі відібрали. У зв'язку з чим ми оголосили голодування, і цей період нічого не їли",.- повідомляє він.

Також, з його слів, ніяких пояснень з приводу затримання їм не надавали, "допитів і розслідувань не справляли".

Відомо, що на даний момент четверо з п'яти медиків на волі. За словами Супруна, п'ятий їх товариш - Сергій, з позивним Гном, досі утримується бійцями "Правого сектору" і "є загроза його життю".

З наступного повідомлення у "Фейсбуці" стає зрозуміло, що Супрун не обвинувачує керівництво ДУК і ПС в тому, що відбулося, і вважає, що "все написане нижче не перекреслює героїчні заслуги цих організацій перед країною".

Нагадаємо, що вчора увечері, повідомляючи про звільнення медика Сергія Супруна, Данилюк висловив сумнів, що лідер "Правого сектору" Дмитро Ярош контролює своїх підлеглих. До цього Згодом з'явилася інформація, що двох із чотирьох волонтерів-медиків відпустили.

Данилюк звинуватив "Правий сектор" в незаконному утриманні чотирьох медиків-волонтерів, а в самій організації заявили, що насильно утримують цих людей у зв'язку із викриттям "злочинного угрупування", яке розвалювало волонтерський рух.