ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Звільнений з Дніпроміськради розповів про "корупційне" повернення "старої гвардії"

Вадим Шебанов вважає неправомірними рішення декількох судів щодо відновлення на посаді управділами виконкому Віталія Мархасіна
Depo.
13 серпня 2015 11:50
ФОТО: depo.ua
Звільнений з Дніпроміськради розповів про "корупційне" повернення "старої гвардії"
Звільнений з Дніпроміськради розповів про "корупційне" повернення "старої гвардії"

Про це стало відомо зі слів Шебанова, передає Depo.Дніпро.

"Є рішення трьох судів - Бабушкінский суд (знаменітій суддя Решентнік, який мене "пакував" 26 січня". В останній день перебування його на посаді виніс рішення. 21 квітня Вища Рада Юстиції прийняла рішення про припинення його повноважень. Апеляцію - теж програли. Суддя - найближча подружка дружини Мархасіна", - повідомив Шебанов.

"Рік після Революції Гідності - а судді ті ж, через суди повертається стара гвардія. Це - не особисто моє запитання, це демонструє, де система дає збій", - додав він.

Нагадаємо, що на виконання постанови суду 10 серпня 2015 року поновлений на посаді керуючого справами виконкому Дніпропетровської міськради Мархасін Віталій. Відомо, що Мархасін був призначений на цю топ-посаду у міськраді у липні 2010 році, за часів губернаторства Олександра Вілкула, людини тодішнього президента Януковича. Ім'я Мархасіна тоді пов'язували з екс-заступником голови ДніпроОДА, головою міського осередку "Партії регіонів" Іваном Ступаком. Звільнений Мархасін був у вересні 2011 року за власним бажанням. Тоді ж його вивели зі складу виконкому міськради.

У зв'язку з відновленням Мархасіна на посаді, був звільнений Вадим Шебанов. Нагадаємо, що Шебанов був призначений в.о. управділами дніпропетровського виконкому у листопаді 2014 року. До того він займав посаду заступника міського голови, а перед тим - був радником голови Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського. Відомо, що після участі подіях під стінами ДніпроОДА 26 січня 2014 року Шебанов був затриманий і доправлений у СІЗО.

Більше політичних новин читайте на Depo.Дніпро.