ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Зоозахисники назвали гастролі цирку загрозою екобезпеці Дніпропетровська

Активісти не мають підтверджень, що всі тварини здорові і не поширять по місту небезпечних хвороб
Depo.
29 березня 2016 15:41
ФОТО: depo.ua
Зоозахисники назвали гастролі цирку загрозою екобезпеці Дніпропетровська
Зоозахисники назвали гастролі цирку загрозою екобезпеці Дніпропетровська

Про це під час прес-конференції повідомила волонтерка організації "Вірність" Валерія Ковальова, передає Depo.Дніпро

Організація запитала у цирку "Кобзов" документи, що свідчили би про ветеринарний контроль за тваринами. Із 32 тварин у міжнародній базі чіпів активісти виявили інформацію лише про п'ятьох тигрів. Чіп засвідчує, що транспртується здорова а привита тварина, і що її не замінили на особину невідомого походження.

Без точної інформації про стан здоров'я тварин особливе застереження активістів викликає поводження з продуктами їх життєдіяльності. 

"Такі відходи відносяться до першого класу екологічної небезпеки. Їх утилізувати мають спеціальні фірми, що мають ліцензію на такий вид діяльності. Ми попросили такий договір - нам надали тільки договір із "Комунтрансом" (підприємство по вивозу  побутового сміття - ред.). Цей договір просто на прибирання твердих відходів, ніякої ліцензії у "Дніпрокоммунтрансу" немає", - заявила активістка.

"З найближчим дощем це може потрапити в озеро. Щурами чи голубами може поширюватися будь-яка інфекція по всьому місту, потрапити в Дніпро в решті решт. Тобто місто на порозі екологічної катастрофи може бути", - застерегла Ковальова. 

Керівник проекту цирку "Кобзов" Дмитро Верховський заявив, що за тваринами доглядають італійські спеціалісти, а самі звірі вже побували у багатьох країнах Європи. Пересвідчитися наявності у них всіх документів та ветеринарних перевірок, повідомив він, можливо коли тварини приїдуть в Дніпропетровськ. 

Зоозахисники назвали гастролі цирку загрозою екобезпеці Дніпропетровська - фото 1

Після Дніпропетровська цирк має вирушити в гастролі й іншими містам України.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро