ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Зінкевич здійснила переворот в реабілітології, - медики

Приклад госпітальєрки Яни Зінкевич будуть досліджувати, оскільки вважають дивом
Depo.
1 квітня 2016 14:23
ФОТО: depo.ua
Зінкевич здійснила переворот в реабілітології, - медики
Зінкевич здійснила переворот в реабілітології, - медики

Про це повідомив представник ізраїльської клініки Деніель Котін під час прес-конференції у Дніпропетровську, передає Depo.Дніпро.

"У світі реабілітології це ніщо інше як диво. Ми сподіваємося та віримо, що завдяки своїй наполегливій роботі, бойовим та вольовим якостям, Яна буде розвивати свої успіхи", - заявив Котін. 

Медики прогнозують, що через 6-8 місяців госпітальєрка зможе самостійно ходити. 

"Спинний мозок не був травмований, а корінці були забиті. Але вони теж ніби не відновлюються. Проте Яна довела зворотнє - вони теж потихеньку але відновлюються. Тому ми бачимо такий результат. Один із лікарів сказав: приклад Яни зможе перевернути взагалі погляди у реабілітології", - розповів екс-радник голови Дніпропетровської ОДА Борис Трейгерман

Нагадаємо, сьогодні вночі Зінкевич прилетіла в Дніпропетровськ після другої хвилі реабілітації в Ізраїлі. Дівчина здійснила перші кроки після ДТП. Аварія сталася 5 грудня, раніше медики не давали обіцянок, що Яна зможе самостійно ходити. 

В Ізраїлі дівчині ще необхідний двомісячний курс відновлення, на який збирають кошти благодійників. 

Своїм прикладом вона хоче дати надію людям з інвалідністю, а також планує створення реабілітаційних центрів з використанням ізраїльського досвіду

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро