Жінка з Донеччини померла від сказу: її сестра отримує лікування
Жінка була доправлена до Дніпропетровська санавіацією, але врятувати її вже не вдалося
- Дніпро
-
28 серпня 2015 13:27

Про це "Днепру вечернему" повідомила в.о. начмеда Дніпропетровської міської клінічної лікарні №21 Альона Ліснича, передає Depo.Дніпро.
23 серпня до відділення реанімації була доставлена 54-річна мешканка селища Радинське Донецької області з явними симптомами сказу. Пенсіонерку вкусила бродяча кішка 2 червня. З 3 по 13 червня, за її словами, вона лікувалася від укусу за місцем проживання. Втім, 23 серпня їй стан різко погіршився, і її доставили в Дніпропетровськ з нападами задухи, спазмами гортані і боязню води. 25 серпня не приходячи до тями хвора померла.
За словами Лісничої, забирати тіло приїхала сестра Лук'янової, яку подряпала ця ж кішка. Жінці в терміновому порядку почали проводити вакцинацію. "Ми попередили Донецьку область про діагностований сказ. Усі документи зібрані і відправлені до Києва", - повідомила лікарка.
Також повідомляється, що цього року на Дніпропетровщині вже померли від сказу дві людини: навесні чоловік, який заразився на полюванні і влітку - жінка з Першотравенська, яку вкусила собака. В обох випадках люди відмовилися від профілактичного лікування від сказу.
Більше надзвичайних новин Дніпропетровська і області читайте на Depo.Дніпро.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:36 У Генштабі розповіли про ситуацію на фронті на початок 1 201 дня війни
- 19:30У Дніпрі підірвали авто прокурора: правоохоронці оперативно затримали агентів російських спецслужб
- 09:51Атака на Дніпровщину: Що відомо
- 08:40 Минулої доби зафіксовано більш як 200 бойових зіткнень, - Генштаб ЗСУ
- 20:38У Дніпрі вибухнув автомобіль
- 06:40Деякі потяги змінили маршрути через російську повітряну атаку (СПИСОК)
- 23:23Коригував ворожі удари по Полтавщині й Дніпропетровщині: Затримали ще одного інформатора російського гру
- 11:38На Дніпропетровщині викрили схему видалення інформації про ухилянтів з баз даних
- 08:18На Дніпропетровщині від обстрілів постраждали медзаклад і будинки
- 23:23 Від початку цієї доби відбулося 115 бойових зіткнень
- 20:33Працювали на 9 областей: Викрили наркоторгівців, які щомісячно заробляло близько 5 млн грн ФОТО Відео
- 20:15На Дніпровщині дрони пошкодили багатоповерхівку, магазин та автівку: Поранень зазнали п’ятеро людей
- 08:30Внаслідок обстрілів Дніпропетровщини є руйнування в кількох районах
- 23:25Літній сезон: Медики назвали українські пляжі на яких не можна купатися
- 22:35 Російська армія продовжує спроби посунути лінію фронту, лише за поточну добу було 134 таких спроб
- 12:58Члени банди з Дніпропетровщини видурили в родичів полонених 3 млн грн
- 08:47В Нікополі окупанти вдарили по пожежному підрозділу. Є постраждалі (ФОТО) ФОТО
- 08:19Окупанти вдарили по Дніпропетровщині, поранені троє людей
- 15:24Для жителів 14 населених пунктів Дніпропетровщини оголосили евакуацію