ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Закриту "Дніпрошину" пікетували звільнені працівники

Під колишнім заводоуправлінням ВАТ "Дніпрошина" відбувся мітинг звільнених в односторонньому порядку працівників підприємства
Depo.
18 вересня 2015 16:03
ФОТО: depo.ua
Закриту "Дніпрошину" пікетували звільнені працівники
Закриту "Дніпрошину" пікетували звільнені працівники

Як повідомили Depo.Дніпро організатори мітингу, від нинішнього керівництва ПрАТ "Интермикро Дельта, Інк" люди вимагали виплати зарплати за кілька місяців і компенсацій, передбачених законодавством.

"Ми заявляємо про свавілля, який відбувається з найпотужнішим у свій час підприємством України і його співробітниками. У той час, як країна захищається від агресора - вирізують на металобрухт найбільший вітчизняний виробник шин і ковзанок. А його працівники викинуті на вулицю без засобів до існування", - йдеться в резолюції, прийнятій на мітингу і відправленої Президенту України, Прем'єр-міністру, Генпрокурора та Голови СБУ.

Закриту "Дніпрошину" пікетували звільнені працівники - фото 1

До мітингувальників вийшов керівник ПрАТ "Интермикро Дельта, Інк" Іван Тереньов, але до згоди сторони не прийшли, відповідальність за "минулі борги" нинішнє керівництво колишнього ВАТ "Дніпрошина" на себе взяти відмовилося.

Ініціативна група звільнених працівників, загальна кількість яких складає понад 2 тисяч чоловік, заявила про продовження боротьби за свої права
Тож, частина мітингувальників вирушила під стіни офісу Дніпропетровської обласної організації "Опозиційного Блоку".

"Саме при регіоналах і губернаторі Вілкулі розвалили завод, який пережив всі кризи і потрясіння, вистояв і в 90-ті, і в середині 2000-них. Завод знищували на ваших очах - як таке могло статися, як ви допустили? Ви знову йдете на вибори і заявляєте: "Будуть працювати заводи - працюватиме країна!" Чи не вважаєте це кілька цинічним в контексті того, що при вашій владі сталося з "Дніпрошиною"?", - заявили пікетувальники.

У штабі "Опозиційного Блоку" ніхто з мітингувальниками поспілкуватися не побажав.

Працівники "Дніпрошини" звернулися до політичної партії "Відродження", оскільки пріоритетом діяльності цієї політичної сили є відродження промисловості, а серед представників партії багато керівників успішних підприємств. Юрист Дніпропетровської обласної організації партії "Відродження" Ростислав Афанасьєв запевнив, що працівникам "Дніпрошини" буде надана вся необхідна юридична та інша допомога.

Закриту "Дніпрошину" пікетували звільнені працівники - фото 2

""Відродження" завжди буде боротися за права людей праці та захищати їх. Вже зараз ми подаємо відповідні судові позови і будемо виступати в судах на стороні шинників", - повідомив юрист партії.

Більше новин Дніпропетровська і області читайте на Depo.Дніпро.