ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

За сприяння Крупського у Дніпропетровську відкриті велосипедні доріжки

Перший заступник міського голови Анатолій Крупський підтримав ініціативу громадських спортивних організацій з будівництва велодоріжок за європейськими стандартами
Depo.
24 вересня 2015 16:07
ФОТО: depo.ua
За сприяння Крупського у Дніпропетровську відкриті велосипедні доріжки
За сприяння Крупського у Дніпропетровську відкриті велосипедні доріжки

Ще в травні цього року на затвердження міської ради була винесена Програма будівництва в Дніпропетровську велосипедних доріжок. Планувалося, що 10,8 млн на велоінфраструктуру цьогоріч виділять з міського бюджету в рамках програми реформування ЖКГ.

"Протягом багатьох років ми намагалися достукатися до різних чиновників з проханням зробити в місті велосипедні доріжки. Поки наші друзі гинули і травмувалися на автодорогах, у Дніпропетровську будували шосе, проводили всілякі реконструкції, а на нас, на жаль, так і не звертали ніякої уваги. І тільки перший заступник мера Анатолій Крупський відгукнувся на наше прохання", - зазначає активіст і любитель велоспорту Максим Семенов.

Так, в рамках реконструкції проспектів К.Маркса та пр. Миру були відкриті перші дві міські велодоріжки високої якості, зроблені за європейськими стандартами.
"На бульварі центрального проспекту ми презентували двокілометрову доріжку з акуратною новою розміткою. Готова до експлуатації і велодоріжка, побудована від пр. Гагаріна до вул.О.Гончара. До речі, до кінця року ми запланували продовжити цю ділянку спочатку до ул.Баррікадної, а потім до Центрального залізничного вокзалу. Прекрасна ділянка вже готова і на проспекті Миру. Як ви знаєте, її відкриття відбулося в минулі вихідні - на День Міста", - розповів Анатолій Крупський.

Відомо, що у 2016 році запланована капітальна реконструкція всієї пішохідній частині вулиці Набережна Перемоги з повноцінним облаштуванням велодоріжки і створенням безпечних умов для учасників руху.