ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дніпропетровські рятувальники відкрили "сезон полювання" на необачних відпочиваючих

Необачні відпочивальники запливали на далеку відстань від берега
Depo.
8 червня 2015 17:05
ФОТО: depo.ua

Як стало відомо Дніпро.depo.ua з релізу прес-служби ДСНС України у Дніпропетровській області, лише впродовж цих вихідних днів червня рятувальниками на Монастирському острові врятовано п'ятеро осіб.

Так, 7 червня о 15:30 співробітники аварійно-рятувальної частини на водних об'єктах аварійно-рятувального загону спеціального призначення під час огляду акваторії річки Дніпро та міського пляжу на рятувальному катері помітили необережних плавців.

Чоловіки на фарватері річки допливли та трималися за навігаційний буйок на відстані орієнтовно 500 метрів від берега. Рятувальники на плавзасобі забрали плавців з сигнальних поплавків та доставили їх до берега. Урятовані медичної допомоги не потребували.

Цього ж дня о 20:40 співробітники під час патрулювання на річці Дніпро виявили трьох осіб, які запливли на небезпечну відстань приблизно 500 метрів від берега. Рятувальники на спеціальному аварійно-рятувальному катері швидко дісталися необачних відпочивальників та доставили їх до берега. Врятовані чоловіки госпіталізації не потребували.