З Крима до Дніпра повернувся опальний депутат міськради

Сергій Суханов вперше з початку року з'явився на публиці

Колишній член фракції "Опозиційного блоку" Сергій Суханов, який з початку року перебував у Криму, повернувся до Дніпра, передає Depo.Дніпро.

Суханов, якого ніяк не можуть допитати правоохоронці з приводу антисемітських висловлювань, з'явився на прес-конференції, де звинуватив міську владу у корупції.

У середу у Дніпрі відбудеться сесія міськради. Щоправда, невідомо, чи буде Суханов на ній присутній.

Нагадаємо, що 9 лютого на сторінці Суханова у "Фейсбуці" з'явився пост, в якому одним з висловлювань було: "ви, с.ки, всю країну вже на коліна у синагозі поставили… далі виходжу з партії і підіймаю всіх, хто втомився стояти на колінах у синагозі у своїй країні". Після огласки Суханов видалив пост і публічно вибачився. ГУ Національної поліції в Дніпропетровській області внесло відомості до ЄРДР за ст. 161 КК України (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії). 12 лютого скандального депутата вилучили з "Опоблоку". Пізніше міський голова Борис Філатов повідомив, що 12 лютого за даними правоохоронців депутат Сергій Суханов перетнув адміністративний кордон з Кримом на КПП "Чаплинка".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро