З Дніпропетровська до Литви відправили поранених у АТО дітей

Сьогодні до Вільнюса вирушили двоє 7-річних близнюків і їх 9-річна сестра, а також 3-річна дівчинка зі своєю бабусею-опікуном

З Дніпропетровська до Литви відправили п…

Про це повідомляє Depo.Дніпро з посиланням на прес-службу Дніпропетровської облдержадміністрації.

Лікування та реабілітація дітей стала можливою завдяки підтримці Литовської Республіки.

"Діти отримали поранення різного ступеня тяжкості в ході бойових дій в зоні АТО. Після того, як лікарі вийняли всі осколки з тіл маленьких пацієнтів, прооперували їх, зняли гіпс і апарат Єлізарова, діти змушені з початку вчитися ходити, розробляти кінцівки ніг і рук, звикати до нових умов життя. У цьому сенсі реабілітаційний курс є вкрай важливим для відновлення фізичного і психологічного стану дітей ", - зазначив Почесний консул Литви в Дніпропетровську Віталій Півняк.

Відомо, що сім'я Гончарових потрапила під обстріл бойовиків в Авдіївці. Двох малюків мама Марія встигла прикрити собою, але сама втратила ногу. Старшим дітям Колі, Вані та Каті також знадобилося тривале лікування - діти отримали важкі осколкові поранення та ураження кінцівок.

Мама 3-річн Меланії загинула під час обстрілу Маріуполя, дитині ж довелося ампутувати ногу до коліна.

Дитячі лікарі з реабілітаційного центру "Сонечко" в литовському місті Друскінінкай, де будуть перебувати хлопці з Дніпропетровська, розроблять індивідуальні програми відповідно до стану здоров'я маленьких українців. Повернення в Україну планується орієнтовно через місяць.

Більше новин Дніпропетровська і області читайте на Depo.Дніпро.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook