Як в Кривому Розі тролять "бюджетну гречку" Вілкула

За рахунок бюджету громади Кривого Рогу мер Юрій Вілкул впроваджує "свої ініціативи"
Depo.
1 лютого 2016 13:50
ФОТО: depo.ua
Як в Кривому Розі тролять "бюджетну гречку" Вілкула
Як в Кривому Розі тролять "бюджетну гречку" Вілкула

На сайті Криворізької міськради з'явилося повідомлення про те, що на минулій сесії Криворізької міськради було прийняте рішення про виділення по 500 гривень для кожної 100 тис. криворізьких сімей. Також були затверджені додаткові кошти на зарплати медикам, фінансування ПТУ, харчування учнів молодших класів у школах, дітей у дитячих садках, на пільговий проїзд у міському електротранспорті, 50% знижка на послуги ЖКГ для учасників АТО і т.ін.

За словами міського голови Юрія Вілкула, дані рішення були прийняті, оскільки "уряд у Києві поставив людей за межу виживання".

Втім, рекламувати цю "ініціативу мера" одразу ж взялися комунальні ЗМІ. Іноді – навіть протизаконними методами – у салонах трамваїв і тролейбусів.

Як в Кривому Розі тролять "бюджетну гречку" Вілкула - фото 1

До того ж, нарікання жителів Кривого Рогу викликають "совдепівські" методи показухи.

"У нас на Електрозаводській викликали всіх двірників, прибирали сніг біля соціальної служби Електрозаводська 24-А. Тому що завтра приїде Вілкул. Адже тут дають бідним… по 500 грн. До наших домівок взагалі не пройти, не проїхати, а для Вілкула і співробітників знайшли", - пише Артур Уманець.

Люди похилого віку вимушені годинами стояти в чергах на морозі.

Як в Кривому Розі тролять "бюджетну гречку" Вілкула - фото 2

Сотні криворожан займають черги за кілька годин до початку прийому. Гроші видають готівкою. Чомусь на картки людям не перераховують. Люди мерзнуть і клянуть владу за таке "покращення".

ВИДЕО что происходит (500грн.). #ПЕНСИОНЕРЫ УЖЕ ГОТОВЫ УБИТЬ #ВИЛКУЛА ЗА ТАКУЮ ОРГАНИЗАЦИЮ.Аааа, со вчерашнего вечера (31.01) люди стоят что бы получить 500 грн. )).

Опубликовано ФейсБлоггер "Blajen" 1 февраля 2016 г.

 

Обурення користувачів соцмереж викликає те, що така "бюджетна гречка" роздається напередодні перевиборів міського голови, які мають відбутися 27 березня. 

"Поки вчені всього світу були зайняті адронним коллайдером… у Кривому Розі знайшли "філософський камінь", навчившись гречку для виборців перетворювати на 500 гривневі купюри без всяких там коллайдеров і колекторів! Ноу-хау цієї технології полягає ще й в тому, що алхіміки криворізького ОППОблока на чолі з Сільнонезаменімим мером на фінансування цієї ідеї не витратили ні копійки... ні копійки зі своїх коштів, а всі витрати лягли на міський бюджет, що включає в себе і податки супротивників ОППОблока - ПРОСТО ГЕНИАЛЬНО!!!", - пише Максим Максимов. 

Як в Кривому Розі тролять "бюджетну гречку" Вілкула - фото 3

Далі народна фантазія намалювали фотожаби цієї "передвиборчої" ініціативи мера.

"Голий король" Вілкул, прикриває свої слабкість та паталогічний страх 500-ті гривневими купюрами(", - пише активістка Іванна Іванченко

"Чия сильна рука- як Ангела світла і добра може зупинити прийдешній бєспрєдєл? Правильно -тільки В... Паралельно бюджетники і пенсіонери два місяці будуть засіватися підвищеними нормами милостині ... і подачок з панського столу ... Асфальт, скоріше за все, покладуть навіть на дахах будинків ... Студенти-двієчники з листівками про діяння "сонцеликого" - будуть з сьомої ранку чергувати в людних місцях... Але це вже Агонія системи Януковоща в Кривому Розі .... важким буде відрив РИГІВ від Криворізького Корита...", - пише активіст Лук'ян Данилов.

Як в Кривому Розі тролять "бюджетну гречку" Вілкула - фото 4

"500 гривень! 500 гривень! 500 гривень! Я на вибори! Кривий Ріг сьогодні", - підписав це відео депутат Криворізької міськради Микола Колесник

Як в Кривому Розі тролять "бюджетну гречку" Вілкула - фото 5

Відомо, що 30 січня Президент Порошенко підписав закон про перевибори у Кривому Розі.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро