Як у Павлограді шматок кабелю завадив переселенцям оселитися в нових квартирах

Підрядник не бажає підключати будинок до електричної мережі, міська влада шукає вихід зі становища

У Павлограді переселенці кілька місяців не можут оселитися у збудованому для них будинку, оскільки ніхто не хоче підключати їх до електромережі, передає Depo.Дніпро з посиланням на 5632.

"Ми виїхали з головним інженером РЕМу на підключення будинку до електромережі, проте в процесі огляду виявилось, що немає кабелю, який підключається до трансформаторної підстанції, – розповів начальник управління ЖКГ Павлоградської міської ради Андрій Завгородній. – Кабель знайшли в згорнутому вигляді на даху підстанції. Його не підключили до рубильника. Ми звернулися до підрядника з проханням усунути цей недолік, але вони вважають, що свою роботу виконали у повному обсязі".

За словами чиновника, на сьогоднішній день живити будинок електроенергією немає можливості. І заселити мешканців, у яких плити працюють на електриці, а також є електричні бойлери для гарячої води, міська влада не може.

Він також додав, що зараз місто буде самостійно вирішувати дану проблему, і сподівається, що незабаром документи на введення в експлуатацію соціального житла в Павлограді будуть отримані.

Нагадаємо, будинок було збудовано ще у червні, а переселенці не могли отримати ключі від квартир через бюрократичну волокиту.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook