ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як наставник "Шахтаря" Фонсека розкрив очі тренеру "Дніпра"

Головний тренер "Дніпра" Дмитро Михайленко розповів про свою зустріч з наставником "Шахтаря" Паулу Фонсекою
Depo.
19 грудня 2016 13:20
ФОТО: depo.ua
Як наставник "Шахтаря" Фонсека розкрив очі тренеру "Дніпра"
Як наставник "Шахтаря" Фонсека розкрив очі тренеру "Дніпра"

Наставник "Дніпра"» Дмитро Михайленко зізнався, що мав зустріч зі своїм колегою з "Шахтаря" Паулу Фонсекою, де йому розповіли про те, що являє собою український футбол, - передає Depo.Дніпро з посиланням на football.ua.

"Наведу свою думку, з якою можна не погоджуватися. Нещодавно я говорив з наставником "Шахтаря" Паулу Фонсекою, прямо запитавши у нього враження про наш футбол, - сказав Михайленко. - Він - нова в Україні людина, тобто у нього свіжий погляд, і він сказав: "У вас майже немає тренерів, які б навчали команди грати в футбол, більшість вчить грати від оборони. Ось у чому суть". Дійсно, так і раніше було - так, по суті, було завжди в нашій історії, у нас традиційно футбол захисний".

Крім того, Михайленко назвав інші головні проблеми українського футболу.

"Головний мінус відомий всім, хіба що ледачий не згадує про нього: відвідуваність. Мала кількість людей на стадіонах. Проблема тим складніше, що утворює її не якийсь один фактор, який можна прибрати, тут ціла сукупність причин, - зазначив Михайленко. - Найперша - економічна: люди збідніли. Друга причина - психологічна: коли в твоїй країні йде війна, то не до розваг. Третя - чисто футбольна: за час з середини 2000-х наш народ розбалували великою кількістю класних легіонерів, люди звикли бачити зарубіжних майстрів і не хочуть чекати, поки такі ж майстри вийдуть з вітчизняних шкіл".

Як раніше повідомляв Depo.Дніпро, тренер "Дніпра" Михайленко отримав установку від Коломойського.

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро