Як наставник "Шахтаря" Фонсека розкрив очі тренеру "Дніпра"

Головний тренер "Дніпра" Дмитро Михайленко розповів про свою зустріч з наставником "Шахтаря" Паулу Фонсекою
Як наставник "Шахтаря" Фонсека розкрив очі тренеру "Дніпра"
Як наставник "Шахтаря" Фонсека розкрив очі тренеру "Дніпра"

Наставник "Дніпра"» Дмитро Михайленко зізнався, що мав зустріч зі своїм колегою з "Шахтаря" Паулу Фонсекою, де йому розповіли про те, що являє собою український футбол, - передає Depo.Дніпро з посиланням на football.ua.

"Наведу свою думку, з якою можна не погоджуватися. Нещодавно я говорив з наставником "Шахтаря" Паулу Фонсекою, прямо запитавши у нього враження про наш футбол, - сказав Михайленко. - Він - нова в Україні людина, тобто у нього свіжий погляд, і він сказав: "У вас майже немає тренерів, які б навчали команди грати в футбол, більшість вчить грати від оборони. Ось у чому суть". Дійсно, так і раніше було - так, по суті, було завжди в нашій історії, у нас традиційно футбол захисний".

Крім того, Михайленко назвав інші головні проблеми українського футболу.

"Головний мінус відомий всім, хіба що ледачий не згадує про нього: відвідуваність. Мала кількість людей на стадіонах. Проблема тим складніше, що утворює її не якийсь один фактор, який можна прибрати, тут ціла сукупність причин, - зазначив Михайленко. - Найперша - економічна: люди збідніли. Друга причина - психологічна: коли в твоїй країні йде війна, то не до розваг. Третя - чисто футбольна: за час з середини 2000-х наш народ розбалували великою кількістю класних легіонерів, люди звикли бачити зарубіжних майстрів і не хочуть чекати, поки такі ж майстри вийдуть з вітчизняних шкіл".

Як раніше повідомляв Depo.Дніпро, тренер "Дніпра" Михайленко отримав установку від Коломойського.

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро