Як мер Дніпра з дружиною вразили мешканців "Хобітону" у Новій Зеланадії

Під час подорожі до Нової Зеландії мер Дніпра з дружиною здивували місцевих мешканців

Як мер Дніпра з дружиною вразили мешканц…

Про це написала Марина Філатова в Instagram, передає Depo.Дніпро.

"Перше питання, яке нам поставив гід в Хобітоні (до самостійного огляду туристи тут не допускаються), чи є серед нас люди, які не читали жодної книги Толкієна, не дивилися жодного з фільмів і взагалі не розуміють про що йде мова, – написала вона. – Як не дивно, такі люди в групі виявилися. Це була наша четвірка! "О! Як же я люблю таких туристів!", – сказав гід".

За словами Філатової, такі туристи поводяться цілком пристойно. Не перелазять через низенькі парканчики і не відкривають мікроскопічні хвірточки, щоб проникнути в будиночки хобітів з метою фотографування. 

"До завершення екскурсії, звичайно, усі приходять в невимовний захват від цього чудового місця. І ми в тому числі. Тепер обов'язково прочитаю книгу і подивлюся фільм", – додала вона.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Наконец-то, мы на пути к дому! Но я ещё успею рассказать вам несколько историй, до тех пор пока меня поглотит рабочая рутина. Первый вопрос, который нам задал гид в Хоббитоне (к самостоятельному осмотру туристы здесь не допускаются), есть ли среди нас люди, которые не читали ни одну из книг Толкина, ни "Властелин колец", ни "Хоббит", не смотрели ни один из фильмов и вообще не понимают о чём идёт речь. Как ни странно, такие люди в группе оказались. Это была наша четвёрка! "О! Как же я люблю таких туристов!",– сказал гид... Чуть позже я поняла, что именно он имел ввиду! Такие туристы ведут себя вполне пристойно. Не перелазят через низенькие заборчики и не открывают микроскопические калиточки, чтобы проникнуть в домики хоббитов с целью фотографирования. Какое-то время... К завершению экскурсии, конечно, все приходят в неописуемый восторг от этого чудесного места. И мы в том числе. Теперь обязательно прочитаю книгу и посмотрю фильм.

Публикация от Maryna Filatova (@maryna.filatova)

Нагадаємо, як дружина мера Дніпра Філатова допомогала "хобітам" по господарству.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"