Все про лікер Jagermeister: як пити, чим розбавляти, як не купити підробку

Один із найпопулярніших у світі трав'яних лікерів спочатку створювався виключно як лікувальний продукт. І хоча настоянці так і не судилося потрапити до переліку ліків, що покращують травлення, завдяки своєму унікальному смаку вона швидко набула популярності далеко за межами Німеччини.

Журналіст відділу новин
Все про лікер Jagermeister: як пити, чим…
Фото: images.ctfassets.net


Цікаво, що рецепт лікеру, що включає понад 50 інгредієнтів, тримається у найсуворішій таємниці. Відомо тільки, що напій виробляється за допомогою мацерації рослинних компонентів протягом 12 місяців, причому близько пів року він настоюється в дубових бочках.

Як пити Jagermeister

Настоянка - класичний дижестив, її вживають після їжі з метою поліпшення травлення. Міцність напою - 35%, так що з лікувальною метою вживати його потрібно з обережністю, щоб не сп'яніти.

Нерозбавлений лікер використовують або залпом в охолодженому вигляді, або невеликими ковтками, але нагрітим до кімнатної температури: тільки в цьому випадку можна відчути всю різноманітність трав'яних смаків.

З чим змішувати

І все-таки зазвичай настоянку п'ють у розведеному вигляді. Найчастіше – із содовою, у пропорції 1:4. Смак бітера виходить максимально м'яким, але без втрати унікальності.

В Україні содова не настільки популярна, але її можна замінити улюбленим соком: яблучним, апельсиновим, гранатовим або будь-яким іншим. Будь-які експерименти вітаються.

Любителям змішувати алкогольні напої можна порадити пиво, а для отримання міцнішого складу – горілку. Такий шот рекомендується тільки в тих випадках, коли потрібно швидко п'яніти: любителям лонг-дринків цей спосіб вживання однозначно не підійде.

Гурманам можна порадити пити бітер, поєднуючи його з різними спеціями та соусами, причому тут можливих варіантів не порахувати. Тим же, хто вважає за краще насолоджуватися справжнім гіркуватим смаком німецького лікеру, можна порадити купити Егермейстер разом з ванільним або іншим сиропом і змішати їх у потрібній пропорції.

Нарешті ніхто не забороняє вам пити знамениту німецьку настоянку з кавою.

Як виявити підробку

Справжня настойка розливається у пляшки об'ємом від 40 мл до літрових. Менше чи більше – це вже фальсифікат. Другий момент: лікер можна зустріти тільки у фірмових пляшках зеленого кольору з коротким шийкою і такого ж кольору кришкою зі срібною облямівкою зверху.

Один із найдостовірніших способів виявити підробку — вивчити пляшку: в оригіналі на ній має бути відбиток з опуклими літерами у вигляді слова Jagermeister.

Ідентифікувати оригінальний лікер можна й етикеткою. По-перше, це логотип із зображенням голови оленя з рогами, між якими видно хрест, що світиться. По-друге, по периметру етикетки має бути текст (рядки вірша фон Розенталя, відомого німецького єгеря, орнітолога та письменника). По-третє, гарантією придбання оригінального напою є його покупка у відомому великому маркеті, наприклад, у магазині MAUDAU.

І останній маркер, який дозволить визначити, чи справжня настоянка перед вами або підробка — це колір і аромат напою: насичений темно-коричневий з нотками анісу, конюшини та цитрусових.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme