ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Водоканал "потонув" у боргах: новий директор просить у Філатова 100 млн. грн.

Через борги у підприємства заблоковані рахунки
Depo.
17 березня 2016 15:55
ФОТО: depo.ua

Про це Depo.Дніпро повідомляє за підсумками прес-конференції нового директор КП "Дніпроводоканал" Богдана Попюка.

Для комплексної реконструкції мереж водоканалу підприємство розраховує на кредит від ЄБРР. 

"Зонування міста, реконструкція Кайдацької насосно-фільтрувальної станції, плюс відновлення та ремонт водогону, щоб подати наверх воду – приблизно по попереднім розрахункам складало 24 млн євро. Це заключення ЄБРР", - повідомив Попюк.

У 2004 році КП "Дніпроводоканал" уже залучало кредит ЄБРР. Близько мільйона євро пішло на розробку проекту реконструкції центральної станції аерації, розробку проекту з автоматичного обліку електроенергії та консультаційні послуги.

Поки триватимуть переговори з інвесторами, підприємство планує ремонти на 2016 рік. На них із бюджету міста планують залучити 39,5 млн.грн. Ще 33 млн.грн. "Дніпроводоканал" просить у міського бюджету на погашення боргів за електроенергію, і 22 млн.грн. на пітримку роботи підприємства.

Як повідомив Попюк, за позовом ДТЕК "Дніпрообленерго" через заборгованість "Дніпроводоканалу" на 89 млн.грн. за електроенергію арештовані рахунки КП. При цьому, за словами директора КП, борги населення перед "Дніпроводоканалом" складають 155 млн.грн., а борги підприємств – 60 млн.грн. Новий директор пообіцяв розпочати активну практику стягування боргів через суди.

Нагадаємо, остаточний бюджет Дніпропетровська ще не ухвалений. За проектом він складатиме 9,2 млрд.грн

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро