Витік азотної кислоти на Дніпропетровщині: нові деталі з місця подій

7 серпня на Дніпропетровщини відбувся витік азотної кислоти з автоцистерни на трасі Дніпро-Кобеляки-Решетилівка Р-52

Під час ліквідації була задіяна уся спеціалізована техніка району. Завдяки оперативній допомозі з боку держави і місцевих підприємств аварію було повністю ліквідовано.

Для знешкодження азотної кислоти було надано 1,5 тонни каустичної соди вартістю близько 50 тис. грн. Ця речовина має сильні лужні властивості та при взаємодії з кислотою знешкоджує її. Оперативну допомогу надало ПрАТ "Оріль-Лідер" Групи МХП, виробничі потужності якого розташовані саме на Дніпропетровщині.

"На підприємстві каустична сода використовується в очищенні та дезінфекції пташників, — повідомив Валерій Пилипенко, начальник пожежної частини "Оріль-Лідер". — Директор підприємства Руслан Волков надав значну частку запасів для ліквідації витоку азотної кислоти. Завдяки цьому подолали наслідки набагато скоріше, ніж могло б статися. Але нічого надзвичайного в цьому немає, ми просто робили свою роботу — щоб допомогти всім".

Крім того, того ж вечора пожежна машина "Оріль-Лідер" взяла участь у ліквідації наслідків масштабного ДТП на перехресті автошляхів "Кам'янське-Петриківка-Магдалинівка" та "Дніпро-Петриківка-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка". Представники підприємства попередили пожежу, яка могла розпочатися через виток палива, та взяли участь у наданні допомоги 16 постраждалим. Пізніше для підйому автобуса підприємство надало автокран.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро

Мітки: #допомога