ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вілкул-старший тримає Криворізький виборчком "у чорному тілі"

На засіданні міської виборчої комісії обговорювалося питання забезпечення комісії комп'ютерною технікою
Depo.
6 березня 2016 11:32
ФОТО: depo.ua
Вілкул-старший тримає Криворізький виборчком "у чорному тілі"
Вілкул-старший тримає Криворізький виборчком "у чорному тілі"

Про це передає Depo.Дніпро з посиланням на 0564.

Ця тема членами комісії піднімається не вперше, проте добитися бажаного результату не вдається.

Член комісії Лариса Бокий знову звернулася до голови комісії Павла Гівеля щодо неналежного забезпечення роботи ДВК комп'ютерами. Відомо, що закон зобов'язує органи місцевого самоврядування надавати виборчим комісіям оргтехніку, обладнання та інше технічне забезпечення.

Незважаючи на це, за словами члена ДВК, технічні характеристики 2-х наданих міськвиконкомом комп'ютерів не відповідають вимогам.

А ті додаткові два комп'ютери, які знаходяться у приміщенні комісії, не можуть використовуватися, оскільки безкоштовно надані ПАТ "Кріворожіндустрой" і ПГЗК. Бокій зазначила, що комісія не має права працювати на техніці подібного походження, оскільки на них не може бути оформлений договір і ці комп'ютери у будь-який час можуть зникнути з інформацією.

Було вирішено доручити юристам розібратися з правовою стороною питання, і змусити Криворізьку міську раду забезпечити виборчком оргтехнікою.

Відомо, що перевибори міського голови Кривого Рогу призначені на 27 березня 2016 року. Спостерігачі неодноразово наголошували на використанні діючим мером Кривого Рогу Юрієм Вілкулом адмінресурсуЗмагатися з Вілкулом на перевиборах у Кривому Розі будуть 14 кандидатів.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро