ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Рада підтримала перейменування Дніпропетровщини

Народні депутати України проголосували за перейменування Дніпропетровської області на Січеславську

Depo.
7 лютого 2019 13:39
ФОТО: depo.ua

За відовідний законопроект проголосували 240 народних депутатів, інформує Depo.Дніпро.

Рішення щодо перейменування області буде направлено до Конституційного суду на експертизу. Після висновку Конституційного суду Верховна Рада має проголосувати за зміни до Конституції України й перейменувати область.

Відзначимо, що альтернативний законопроект, яким пропонувалось перейменувати Дніпропетровську область у Дніпровську набрав лише 144 голоси.

Нагадаємо, що в області обговорювали два варіанти перейменування. У квітні 2018 року у Раді зареєстрували законопроект про перейменування Дніпропетровщини. Законопроект був внесений до календарного плану сесії 20 вересня 2018 року, але того дня депутати не встигли розглянути питання. 20 листопада Верховна Рада України не підтримала перейменування Дніпропетровської області на Січеславську область. 21 листопада до Верховної Ради був внесений законопроект щодо перейменування Дніпропетровської області на Дніпровську. Згодом народний депутат Андрій Денисенко зареєстрував у Верховній Раді України свій варіант перейменування Дніпропетровської області.

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook