ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ведмедицю з зоозони Дніпра відвезуть на Синевир

Волонтери знайшли місце, де приймуть ведмедицю з зоозони Дніпра
Depo.
11 січня 2017 08:36
ФОТО: depo.ua
Ведмедицю з зоозони Дніпра відвезуть на Синевир
Ведмедицю з зоозони Дніпра відвезуть на Синевир

Про це у "Фейсбуці" пише волонтерка Анна Гриднева, передає Depo.Дніпро.

За даними волонтерки, долею ведмедиці Лялі, яка залишилась у Дніпрі після ліквідації зоозони, опікуються волонтери.

"Всі тварини, крім ведмедиці і лисичок ще у вересні успішно переїхали в новий будинок - Фельдман-Екопарк. Я через тиждень після їх переїзду відвідала всіх, працівники цілий день проводили екскурсію, показавши абсолютно всіх тварин, душа повністю спокійна: всі тварини в кращих умовах. Однак прилаштувати нашу буру Лялю виявилося дуже складним завданням, в Україні банально немає місць, де для ведмедів створені природні умови. По суті єдиним підходящим місцем є Синевирський реабілітаційний центр бурих ведмедів", - пише Гриднева.

Волонтери перевозитимуть тварину до Закарпаття на благодійні внески і просять допомоги.

"Залишився останній крок - перевезення, орієнтовно вона відбудеться 17-18 січня (через 7-8 днів). Порахувавши приблизні витрати на машину, спеціальну клітку, ветеринара, наркоз, супровід, ночівлю (належить подолати більше 1200 км), зрозуміли, що не вистачає коштів. А за 10 днів отримати бюджетні кошти на жаль не реально", - пише Гриднева.
Нагадаємо, що восени повністю закрився зоопарк на Монастирському острові. Тварин з зоозони передли до зоопарку харківського товстосума.

Більше новин Дніпра та області читайте на Depo.Дніпро