ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В міліції не розгледіли корупційної складової у діяльності Вілкула-старшого (ДОКУМЕНТ)

В МВС не знайшли доказів того, що бюджет Кривого Рогу недоотримує гроші з надходжень від зовнішньої реклами
Depo.
7 травня 2015 11:39
ФОТО: depo.ua
В міліції не розгледіли корупційної складової у діяльності Вілкула-старшого (ДОКУМЕНТ)
В міліції не розгледіли корупційної складової у діяльності Вілкула-старшого (ДОКУМЕНТ)

Про це йдеться у відповіді на звернення народного депутата Віталія Купрія, яке він оприлюднив на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпро.depo.ua. 

Кримінальне провадження за даними фактами в ГУМВС України у Дніпропетровській області закрили за відсутністю складу злочину.

Нардеп вважає, що у Кривому Розі розкрадаються доходи громади, отримані зі здачі в оренду рекламних площ. За словами Купрія, за цим стоїть міський голова Кривого Рогу Юрій Вілкул - батько одного з лідерів "Опозиційного блоку" Олександра Вілкула.

"Іронично цьому підтверженням є офіційна відповідь за підписом заступника Криворізького міського голови Г. Вербицького. Він повідомляє, що в місті розташовано 1462 рекламних конструкції, за які в міський бюджет за 4 роки повноважень Вілкула надійшло 9,6 млн грн. Тобто по 2,4 млн грн. за рік. Робимо нехитру калькуляцію і отримуємо, що в середньому з кожного білборда, який розміщений на землі громади, в бюджет надходить всього навсього 140 гривень на місяць. При цьому з підприємців беруть від 400 до 500 гривень. Тобто до громади потрапляє лише третина! Решта розкрадаються через комунальне підприємство "Парковка та реклама"», - пише Купрій.

Проте в МВС стверджують, що підстав для порушення кримінальної справи не знайшли.

В міліції не розгледіли корупційної складової у діяльності криворізького Вілкула (ДОКУМЕНТ) - фото 1

В міліції не розгледіли корупційної складової у діяльності криворізького Вілкула (ДОКУМЕНТ) - фото 2

"За результатами розгляду даного депутатського звернення не здобуто матеріалів, що вказують на ознаки кримінального правопорушення, та не встановлено достатніх підстав для внесення таких відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань", - йдеться у відповіді за підписом т.в.о. Міністра внутрішніх справ Василя Паскала.

У МВС також проінформували, що перевірку викладених нардепом фактів здійснювало управління міліції в Дніпропетровській області. На даний момент відповідне кримінальне провадження закрите за відсутністю складу кримінального порушення.