ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У команді Філатова "забули" розповісти про двох заступників

Після урочистого звіту за 100 днів роботи мера представили його команду
Depo.
15 березня 2016 15:11
ФОТО: depo.ua
У команді Філатова "забули" розповісти про двох заступників
У команді Філатова "забули" розповісти про двох заступників

Про це Depo.Дніпро повідомляє за підсумками офіційного заходу в міській раді.

На президію сесійної зали запросили 16 осіб, оголосивши їх командою мера. Серед них були троє із п'яти є заступниками мера, зокрема і екс-лідерка "Опозиційного блоку" Світлана Єпіфанцева, керівники деяких управлінь та окремі депутати. Проте не запросили вийти заступників мера Олену Молошну, яка сиділа в першому ряду, та відсутнього Михайла Лисенка.

"Це нічим не обумовлено. Крім того, в команді не була представлена Дар'я Біла (радниця мера – ред.) і ціла низка людей. Питання, пов'язані із протоколом, завжди дуже складні, оскільки в результаті завжди з'являється хтось, хто вважає свої права порушеними. Когось покликали, когось не покликали... Тоді треба було на сцену вивести 500 осіб", - прокоментував Борис Філатов.

Нагадаємо, Олена Молошна та Михайло Лисенко були затвердженні на посаді заступників міського голови сесією міськради від 29 лютого.

Раніше Олена Молошна була помічницею Бориса Філатова як народного депутата, а до того очолювала управління Головдержслужби в Дніпропетровській області. Михайло Лисенко є заступником мера та директором департаменту комунального господарства та капітального будівництва міськради.

Сьогодні Борис Філатов представив звіт за перші сто днів роботи, більшу частину доповіді присвятивши планам подальшої діяльності

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро