ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Дніпропетровській міськраді перед сесією Філатов змінив головного охоронця

Новим директором КП "Муніципальна гвардія" став "укропівець" Кирило Харахулах
Depo.
14 березня 2016 16:35
ФОТО: depo.ua
У Дніпропетровській міськраді перед сесією Філатов змінив головного охоронця
У Дніпропетровській міськраді перед сесією Філатов змінив головного охоронця

Про це Depo.Дніпро стало відомо під час брифінгу щодо правил безпеки проведення сесій Дніпропетровської міськради за участі заступника мера та нового директора КП "Муніципальна гвардія".

Кирило Харахулах повідомив, що охорону порядку під час сесії здійснюватимуть близько 50 співробітників "Муніципальної гвардії".

На питання щодо взаємодії "Муніципальної гвардії" з журналістами, Кирило Харахулах повідомив: "Я другий день займаюся "Муніципальною гвардією", тому у мене не було можливості провести для кожного інструктаж. Хлопці непогані, але набиралися для інших задач. (…) Я постараюся не допустити подібних речей, але гарантувати цього поки, на жаль, не можу. До наступних, думаю, вже...".

Нагадаємо, 29 лютого під час сесії міськради журналісти не могли потрапити на балкон для преси, оскільки їм це забороняв співробітник "Муніципальної гвардії".

Заначимо, що за законом "Про місцеве самоврядування" керівників комунальних підприємств призначає міський голова. Проте на сайті міськради у розділі розпоряджень рішення про призначення керівника КП "Муніципальна гвардія" відсутні. На сайті мерії у розділі КП директором "Муніципальної гвардії" вказаний Іван Воронін, а чисельність особового складу включно з директором – 127 осіб.

Кирило Харахулах значиться у переліку помічників на громадських засадах народного депутата Андрія Денисенка – одного із лідерів "Укропа", якого мер Борис Філатов називає своїм особистим другом. На місцевих виборах Харахулах балотувався до Дніпропетровської міської та Кіровської районної у місті рад як член партії "Укроп". В графі щодо зайнятості на момент балотування вказано "тимчасово не працює".

Нагадаємо, на найближчій сесії міськради для відвідувачів буде запроваджено режим допуску в порядку "живої черги". На сесії 16 березня планується обрання секретаря міськради

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро