В аеропорту Дніпра розповіли, що заважає їм розвивати міжнародне авіасполучення

У 2020 році аеропорт Дніпра прийматиме нові рейси з Європи, а інфраструктура аеродрому оновилася на 30%

В аеропорту Дніпра розповіли, що заважає…

Про це розповів перший заступник генерального директора аеродрому Дніпра Сергій Криворотченко, передає Depo.Дніпро.

"Розвивати міжнародне авіасполучення з Дніпра нам заважало багато чого, і все ще заважає. По-перше, остання реконструкція аеродрому була в 1988 році. Це абсолютно інші технології, це абсолютно інші вимоги до безпеки польотів, – сказав він. – У 2014 році в Європі були введені нові вимоги, і Україна імплементувала їх. Аеропорт у Дніпрі – один з шести аеропортів в Україні, який зобов'язаний сертифікуватися за європейськими стандартами безпеки у червні 2020 року".

За словами Криворотченка, на даний час створений сертифікаційний базис і виконані технічні, технологічні, процесні, системні та структурні зміни на аеродромі та в аеропорту для того, щоб відповідати цим вимогам.

"Зараз ми подали сертифікаційний базис, який розглядається Державіаслужбою на предмет забезпечення рівня безпеки польотів.
До цього кілька років поспіль ми закривалися навесні і восени для того, щоб привести нашу інфраструктуру у відповідність до вимог сьогоднішнього дня і вимог авіакомпаній, які формують нам запит по стандартам якості, безпеки і сервісу, – зазначив він. – Ми оновили інфраструктуру нашого аеродрому на 30%, і в цьому році з 12 по 25 травня ми плануємо закінчити фінальну частину планової реконструкції".

На даний час, за словами заступника гендиректора аеродрому Дніпра, щоденно відбувається 7 посадок і 8 злетів в аеропорту без урахування чартерних рейсів.

Нагадаємо, з аеропорту Дніпра запускають два нові міжнародні рейси.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"