У Вілкула-старшого провели екстрене засідання через проблеми з теплом

Предметом обговорення було підприємство "Теплоцентраль", яке не почало опалювальний сезон

У Кривому Розі 10 листопада відбулося екстрене засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, передає Depo.Дніпро з посиланням на 0564.

"За 2 роки у державній "Теплоцентралі" змінилося 5 директорів, і жоден з них не був узгоджений з міськвиконкомом. А ми маємо розуміти що це за підприємство - саме виробляє тепло, саме його продає споживачам, і сама збирає гроші. І абсолютно автономно працює від міської влади. Ми просто є заручниками, тому що підприємство працює на території Кривого Рогу", - сказав заступник міського голови з житлово-комунального господарства Олександр Катриченко.

На даний час "Теплоцентраль" не подає тепло мешканцям міста через борги перед "Нафтогазом", через що частина міста залишається без опалення. Зокрема, це 2011 будинків, 78 шкіл, 75 садків, 22 лікарні, 30 об'єктів соцкультпобуту, військова частина 3011.

Головний інженер "Теплоцентралі" Максим Кустарев сказав, що всі шість котелень знаходяться в передпусковому режимі, мережі готові до прийому газу, технічний персонал на робочих місцях. Але якщо в найближчі дні котельні не запустити - трубопроводи в разі зниження температури можуть розморозитися, а це - технологічна катастрофа.

У підсумку комісія зобов'язала "Теплоцентраль" за будь-яку ціну почати запуск котелень.

Нагадаємо, "Теплоцентраль" перебуває у переговорному процесі з НАК "Нафтогаз України".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook