ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У "Відродженні" висунули кандидатів у мери і міськраду Дніпропетровська

На пост голови Дніпропетровської міської ради висунутий Анатолій Крупський
Depo.
22 вересня 2015 17:24
ФОТО: depo.ua
У "Відродженні" висунули кандидатів у мери і міськраду Дніпропетровська
У "Відродженні" висунули кандидатів у мери і міськраду Дніпропетровська

Про це стало відомо з повідомлення прес-служби партії, передає Depo.Дніпро.

До Дніпропетровської міської ради від партії підуть 64 кандидата від партії "Відродження".

21 вересня в залі кінотеатру "Правда", в рамках з'їзду партії "Відродження", було затверджено кандидатуру на посаду мера міста. Ним став Анатолій Крупський.

Перед початком заходу голова міської партійної організації "Відродження" Анатолій Крупський подякував усім кандидатам, які прибули на конференцію. Він акцентував увагу на тому, що будь-які реформи - це, перш за все - командна робота.

"Головне завдання команди "Відродження" - відродити місто, впровадити нові програми розвитку соціальної політики, медицини, освіти, промисловості та комунального господарства. Ця мета об'єднала людей, які знають, як втілити реформи і зробити життя дніпропетровців краще!", - зазначив він.

У "Відродженні" висунули кандидатів у мери і міськраду Дніпропетровська - фото 1

"Ми розуміємо, що люди втомилися від обману і порожніх обіцянок. Саме тому наша команда має намір не словом, а ділом довести свою відданість місту. Це представники медицини, освіти, культури, оборони та промисловості: тих сфер, які гостро потребують реформ", - додав Анатолій Федорович.

Першим привітати його на сцену вийшов Анатолій Цібук, який акцентував увагу на лідерських якостях Анатолія Крупського, його відданості місту і колосальному досвіду роботи в міській раді.

У "Відродженні" висунули кандидатів у мери і міськраду Дніпропетровська - фото 2

Депутат міської ради, керівник автотранспортного підприємства "АТП 11228". У партії "Відродження" курирує питання міської інфраструктури та комунального господарства

Вікторія Корпусенко, яка назвала нового кандидата в мери "справжнім господарником" і висловила свою готовність змінювати місто разом з командою "Відродження".

У "Відродженні" висунули кандидатів у мери і міськраду Дніпропетровська - фото 3

Головний лікар Дніпропетровського клінічного об'єднання швидкої медичної допомоги Дніпропетровської обласної ради, кандідад у депутати міської ради від партії "Відродження"

Юрій Дегтярьов, подякував Анатолію Крупського за те, що йому вдалося згуртувати колектив людей і дати надію місту на довгоочікуване відродження.

У "Відродженні" висунули кандидатів у мери і міськраду Дніпропетровська - фото 4

Голова Індустріального районної ради м Дніпропетровська, кандідат у депутати міської ради від партії "Відродження".