ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У центрі Дніпропетровська висадили алею японських сакур

Дерева місту подарували підприємці-волонтери
Depo.
14 квітня 2016 11:44
ФОТО: depo.ua
У центрі Дніпропетровська висадили алею японських сакур
У центрі Дніпропетровська висадили алею японських сакур

Про це Depo.Дніпро стало відомо під час події на Соборній площі.

Близько десятка підприємців організувалися і власним коштом закупили саджанці у Голандії.

У центрі Дніпропетровська висадили алею японських сакур - фото 1

"Хотіли показати, що є люди, котрі вболівають за розвиток міста, які знайшли спільну мову з місцевою владою. Ми висадили 7 сакур як символ відродження. Я сам трохи пов'язаний із японськими компаніями, це дуже давня японська рослина. Коли в Японії квітнуть сакури, весь світ з'їжджається, аби на них подивитися. Я хотів спробувати, щоби і у нас в місті щось подібне з'явилося", - розповів ініціатор акції, лідер громадського руху "Екологічні ініціативи" Олексій Шох.

У центрі Дніпропетровська висадили алею японських сакур - фото 2

Акції з озеленення міста розпочалися у квітні переважно за ініціативою громадських організації та мешканців міста, повідомила головний спеціаліст управління охорони навколишнього природного середовища Дніпропетровської міськради Ірина Козлова.

У центрі Дніпропетровська висадили алею японських сакур - фото 3

"У нашому управлінні вважають, що в недалекому майбутньому всі наші суботники будуть присвячені не прибиранню звалищ, а висадці дерев, квітів, благоустрою міста, щоби воно ставало красивішим", - зазначила вона.

23 квітня у Дніпропетровську відбудеться загальноміський суботник. Основним місцем його проведення є ж/м Перемога. Міська влада допомагатиме ініціативним групам мішками, рукавицями, а також технікою для вивозу сміття. Координувати зусилля можна на карті ГО "ЕкоДніпро".

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро