У центрі Дніпра в автівку влучили з гранатомету: Поліція затримала стрільців
На початку 2019 року у центрі Дніпра джип був обстріляний з гранатомету
- Дніпро
-
23 грудня 2019 17:10

Про це йдеться у повідомлені ГУ Національної поліції України в Дніпропетровській області, передає Depo.Дніпро.
У Дніпрі спецпризначенці поліції затримали чотирьох мешканців Дніпра та Синельниково, що на початку 2019 року обстріляли джип з гранатомету.
За версією слідства, один з чоловіків був посередником між замовником та виконавцем, другий - водієм, третій здійснював спостереження, а четвертий стріляв по автомобілю з ручного протитанкового гранатомету.
За замах на умисне вбивство чоловікам загрожує кримінальна відповідальність за ч. 2 ст. 15, п. 5 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України.
Нагадаємо, що 29 січня 2019 року на перехресті вул. Ливарної та узвозу Крутогірного був обстріляний з гранатомету автомобіль Toyota Land Cruiser 200. У автівці перебував водій та пасажир. Вони не постраждали, так як постріл влучив у праве переднє крило автівки.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:41В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в серпні
- 09:03Через атаку БПЛА на Дніпропетровщині горіли підприємство і ферма
- 08:32Ворог атакував кілька громад на Дніпропетровщині. Спалахнули пожежі
- 08:24У небі над Дніпропетровщиною вночі збили 14 дронів
- 08:38Рф завдала удару по Дніпропетровщині ракетами: є постраждалі
- 09:18 Під час нічної атаки РФ випустила по Україні 64 БпЛА. В епіцентрі атаки - Дніпропетровщина
- 08:29Ворог атакував Дніпро. Є жертви та масштабні руйнування
- 12:21У Кривому Розі відновили електропостачання після нічної атаки, - ДТЕК
- 10:14Зранку ворог атакував Нікополь. Є жертви ФОТО
- 09:16У Кривому Розі внаслідок одночасного удару балістики та 28 дронів знищене підприємство, в місті перебої з електрикою
- 11:52Посадовець однієї з військових частин Дніпропетровщини безпідставно нарахував підлеглому понад 700 тис. грн
- 11:43Посадовці міськради в Самарі заволоділи бюджетними мільйонами, виділеними на шкільні укриття
- 10:43 СБУ затримала пару агенток РФ, що готували теракти у Дніпрі та Полтаві ФОТО
- 08:35На Дніпропетровщині через обстріли поранено трьох людей, з них дві дитини
- 13:31Ворог атакував Дніпровщину: В Епіцентрі - Самар
- 10:42ППО збила 20 дронів із 60, - Повітряні сили
- 08:29 Окупанти напередодні дві сотні разів намагалися прорвати лінію фронту
- 15:22Рашисти знову вгатили по Нікополю
- 13:54Директор одного з комунальних підприємств Дніпра розтратив 4,4 млн грн на закупівлях для тероборони