У США запустили частково виготовлену у Дніпрі ракету-носій

Перша ступінь ракети-носія "Антарес" була виготовлена космічними підприємствами Дніпра

Про це йдеться у повідомлені прес-служби конструкторського бюро "Південне", передає Depo.Дніпро.

21 травня 2018 року об 11 годині 44 хвилини за київським часом з Центру космічних польотів на острові Уоллопс (штат Вірджинія, США) проведено успішний пуск модернізованої ракети-носія "Антарес".

Ракета-носій "Антарес", головним розробником якої є американська корпорація Orbital АТК, вивела на орбіту вантажний корабель Cygnus, який повинен доставили на Міжнародну космічну станцію 3,3 тис. кг корисного вантажу на замовлення NASA – провізію та речі для екіпажу, матеріали для наукових досліджень, наукові супутники, устаткування для станції та виходу у відкритий космос, комп'ютери та комплектуючі. Стикування з МКС заплановано на 24 травня.

Основну конструкцію першого ступеня PH "Антарес" розробило конструкторське бюро "Південне", виготовив Південний машинобудівний завод у кооперації з українськими підприємствами "Хартрон-АРКОС" (Харків), "Київприлад" (Київ), "Хартрон-ЮКОМ" (Запоріжжя), "ЧЕЗАРА", "РАПІД" (Чернігів) та iн.

Підготовка PH "Антарес" до пуску, її випробування i пуск виконані за участі фахівців ДП "КБ "Південне", ДП ВО ПМЗ, НВО "Хартрон-АРКОС".

У відповідності з контрактом технічна підтримка пуску, приймання та обробка телеметричної інформації у режимі реального часу забезпечувалась з території КБ "Південне".

На листопад 2018 року заплановано ще один пуск ракети-носія "Антарес".

Нагадаємо, що у листопаді 2017 року у США відбувся запуск ракети-носія "Антарес".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро

Мітки: #США