ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У спробі збанкрутити потужний водовід на Дніпропетровщині вбачають диверсію

Підприємство вимагає банкрутства КП "Аульський водовід" через спір щодо інтелектуальної власності
Depo.
12 квітня 2016 13:13
ФОТО: depo.ua
У спробі збанкрутити потужний водовід на Дніпропетровщині вбачають диверсію
У спробі збанкрутити потужний водовід на Дніпропетровщині вбачають диверсію

Про це Depo.Дніпро повідомляє за підсумками засідання в Господарському суді Дніпропетровської області. 

Справа розглядається в межах процедури банкрутства КП "Аульський водовід" за заявою дочірнього підприємства "Дніпромашзбагачення". Підприємство пред'являє вимоги щодо зарахування на їхню користь приблизно 600 тис.грн. повідомив провідний юрисконсульт КП "Аульський водовід" Дмитро Михалевич.

"Банкрутство цього підприємства не можна допустити за заявами підприємства, що вимагає грошових коштів за роялті, інтелектуальну власність. Це взагалі є нонсенсом. В цьому випадку введення процедури розпорядження майном, введення процедури банкрутства має під собою диверсійні ознаки", - заявив юрисконсульт.

Вказана справа тягнеться із 2012 року. Юрист підприємства дізнався про слухання випадково, з матеріалами справи не ознайомлений, тому заявив клопотання аби дослідити всі документи. Слухання перенесли на 26 квітня.

За словами юриста, за типовим договором низка комунальних водоканалів сплачували фірмі кошти за використання інтелектуальної власності.

"Схема наступна: запатентовано незрозуміле роялті, за яке сплачувалися кошти в межах мільйона, півмільйона (…) Взагалі я вважаю, що це безпідставне сплачення грошових коштів. Це моя особиста думка, як спеціаліста", - зазначив Михалевич.

"Аульський водовід" є комунальним підприємством Дніпропетровської обласної ради та забезпечує водопостачання Дніпропетровська, Дніпродзержинська та Криничок Дніпропетровської області. Ситуація на підприємстві складна, наявні борги зокрема по зарплаів, зазначив Михалевич. Адміністрація КП проводить службове розслідування причин росту заборгованості КП та звертатиметься до правоохоронних органів, якщо мала місце розтрата бюджетних коштів.

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро