У школі Дніпра встановили систему відеоспостереження

Камери відеоспостереження встановлені у навчальних класах та коридорах школи
 

Про це йдеться у повідомлені департаменту гуманітарної політики міськради Дніпра, передає Depo.Дніпро.

У школі №28 встановили камери відеоспостереження, турнікети на вхід і вихід, охоронну сигналізацію та "тривожну кнопку".

Ця система приєднана до Ситуаційного центру в міській раді. Така система встановлюються й в інших школах міста.

В школі №28 була проведена практична перевірка охоронної сигналізації та її взаємодія із Ситуаційним центром.

"За легендою, у заклад намагався проникнути підозрілий громадянин. Адміністратор школи натиснула "кнопку тривоги". Сигнал надійшов на пульт Муніципальної варти у Ситуаційному центрі, на екранах якого з’явилося відео зі шкільних камер спостереження. За чотири хвилини до школи прибув екіпаж Муніципальної варти – для з’ясування ситуації", - йдеться у повідомлені.

На світлині, оприлюдненої департаментом гуманітарної політики видно, що камери встановленні як у навчальних класах, так і в коридорах школи.

Нагадаємо, що у міськраді відхилили петицію щодо встановлення відеонагляду у школах Дніпра. Таке рішення було обумовлено чинним законодавством, що забороняє відеозйомку без письмового дозволу. Також, за словами заступника міського голови Дніпра Олександра Шикуленка, чинне законодавство не вимагає від міської влади встановлювати камери відеоспостереження у навчальних класах. І на міськраду не можуть бути покладені обов'язки з улаштування відеоспостереження.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро