ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У "Самопомочі" переконали Милобога проголосувати за кандидатуру Семенченка

28 лютого кандидатура Семена Семенченка як претендента на посаду Криворізького міського голови була схвалена місцевим осередком "Об’єднання "Самопоміч", однак не з першого разу
Depo.
29 лютого 2016 09:40
ФОТО: depo.ua
У "Самопомочі" переконали Милобога проголосувати за кандидатуру Семенченка
У "Самопомочі" переконали Милобога проголосувати за кандидатуру Семенченка

Про це йдеться у повідомленні ГМ "ОПОРА", передає Depo.Дніпро.

У неділю, 28 лютого, політична партія "Об’єднання "Самопоміч" провела свої організаційні збори, на яких були присутні два з трьох представників міського осередку партії. На голосування було винесено кандидатуру Семена Семенченка. З першої спроби погодити претендента не вдалось. Оскільки Юрій Милобог, який попереньо під час всеукраїнської конференції "Об’єднання "Самопоміч" запропонував кандидатом у міські голови Семенченка, сьогодні спершу утримався. Присутній член міськвиборчкому, зауважив, що претендент має бути ухвалений більшістю голосів. Після обговорення відбулось повторне голосування, і двома голосами "за" було затверджено кандидатуру Семена Семенченка. Проте, згідно з статутом партії, надалі рішення має затвердити Політрада. Тому остаточне рішення стосовно кандидатури на посаду міського голови від "Об’єднання "Самопоміч" стане відомо не раніше понеділка, 29 лютого.

На конференції політичної партії "Сила людей" 28 лютого були присутні 27 учасників з 30 можливих делегатів. Одноголосним рішенням присутні однопартійці ухвалили кандидатуру Світлани Сови. Згідно з статутом партії голосування проводилось таємно.

Нагадаємо, кандидатами на посаду голови Криворізької міськради вже зареєструвалися: мільйонерка Яна Беркут та чинний мер Кривого Рогу Юрій Вілкул

Ймовірними кандидатами є: самовисуванці Інна Іванченко, Олександр Натаров, від політичної сили "Громадський Рух "Народний контроль" Ігор Левицький, куратор батальйону "Кривбас" Микола Колесник від партії "Укроп". Іншими ймовірними претендентами для участі у передвиборчій гонці будуть: скандальна екс-депутатка Дніпропетровської облради Вікторія Шилова, "Свобода" у Кривому Розі виставляє проти Вілкула волонтера-боксера.

Реєстрація кандидатів триває  до 3 березня. 

Більше новин Дніпропетровська та області читайте на Depo.Дніпро