У поліції розповіли, чому із спецпризначенцями обшукували офіси "Приватбанку" у Дніпрі

У Дніпрі три офіси "Приватбанку" обшукували із залученням полку поліції особливого призначення
 

У поліції розповіли, чому із спецпризнач…

Про це йдеться у повідомлені ГУ Національної поліції України в Дніпропетровській області, передає Depo.Дніпро.

11 вересня за ухвалою Жовтневого районного суду Дніпра в трьох будівлях банківської установи проводились слідчі дії.

Заходи відбулися в рамках розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем).

"Посадові особи банку, зловживаючи своїм службовим становищем, вчинили розтрату чужого майна у великих розмірах", - йдеться у повідомлені.

Обшуки проводили співробітники Соборного відділення поліції та співробітники Придніпровського управління Департаменту кіберполіції Нацполіції України.

"Також для забезпечення публічної безпеки залучено полк поліції особливого призначення, які у проведенні слідчих дій участі не приймали", - йдеться у повідомлені.

Нагадаємо, що обшуки проводилися у головному офісі "Приватбанку".

Довідка. Під час націоналізації "Приватбанку" його зобов’язання перед спеціально створеною британською компанією (SPV) — емітентом єврооблігацій — підлягали процедурі bail-in і були примусово обмінені на акції додаткової емісії банку, які згодом були продані Мінфіну за менш ніж 1 грн.

В капітал були конвертовані три випуски єврооблігацій: на $175 млн за ставкою 10,875% з погашенням 28 лютого 2018 року, на $200 млн за ставкою 10,25% з погашенням 23 січня 2018 року, з яких $40 млн було погашено в серпні 2016-го, а також на $220 млн за ставкою 11% (облігації субординованого боргу) з погашенням у 2021 році.

25 липня Лондонський міжнародний арбітражний суд у спорі про оплату випущених "Приватбанком" до націоналізації єврооблігацій на суму близько 335 млн доларів ухвалив рішення на користь власників облігацій, але встановив низку обмежень.

1 серпня Касаційний господарський суд зупинив процес визнання недійсною процедури обміну та продажу акцій "Приватбанку" державі — "bail-in".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Дніпро

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme